реклама

реклама

Любов Майборода, яка впродовж 18 років була депутаткою Черкаської обласної ради – її чотири рази обирали по мажоритарному округу в Черкасах – каже, що не варто розцінювати зняття Юрія Ткаченка з посади голови ОДА як його провал. Мовляв, це привал перед подальшою відповідальною роботою. Про це вона сказала в коментарі "Прочерку".

166056

– Юрій Олегович обійняв посаду в березні 2014 року, коли треба було оперативно вирішувати проблеми. Як на мене, з більшістю завдань він впорався. Мені імпонував його стиль компетентної, інтелігентної людини. Область досить успішно вирішувала проблеми утворення об’єднаних територіальних громад. Однією з перших тут утворилася Білозірська ОТГ. На жаль, не склалася робота в нього з головою облради Олександром Вельбівцем, який, як на мене, мав підставити плече голові ОДА, – зазначає Любов Майборода.

За словами Майбороди, нині треба працювати командою. Вона вважає, що Юрій Ткаченко ще має багато можливостей.

Пригадаємо, що учора, представляючи нового голову ОДА – Олександра Вельбівця – Президент також подякував попередньому керівнику області Юрію Ткаченку. «Я хотів би подякувати за все, що зробив Юрій в Черкасах  і для Черкас. Зараз ми домовилися, що у нього буде інша, дуже відповідальна ділянка роботи», - зазначив Президент.

Любов Майборода каже, що одним з головних завдань в Юрія Ткаченка буде виборча кампанія президента і Ткаченко має бути одним з керівників його виборчого штабу на Черкащині.

– Тож я б не розцінювала зняття Ткаченка з посади як провал. Це привал, бо попереду багато корисних справ, – сказала Любов Майборода.

реклама

Коментарі  

 
0 #19 Агасфер 21.11.2018 22:28
Есть такой архетип - "Вечный жид". Но у него появилась неразрывная пара - "Вечная Майборода". Божественная пара.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #18 СОЛДАТ 21.11.2018 17:23
Цитую отець Андрій:
Цитую Это:
Цитую апарат ради:
Цитую 1:
И что она сделала за 18 лет своего дерутатства????
Любов Володимирівну черкащани чотири рази ОБИРАЛИ депутатом!! А тебе, перелякана "одиниця" - не оберуть ніколи :-| . Бо був і залишися діркою від бублика!!! :D :D :D
наказание господе для черкащан.

Цитую Это:
Цитую апарат ради:
Цитую 1:
И что она сделала за 18 лет своего дерутатства????
Любов Володимирівну черкащани чотири рази ОБИРАЛИ депутатом!! А тебе, перелякана "одиниця" - не оберуть ніколи :-| . Бо був і залишися діркою від бублика!!! :D :D :D
наказание господе для черкащан.

Слова Господь і Біблія пишуться з великої літери. Ви "это" - самі собі наказание :-x

Батюшка - на&бніть його кадилом за богохульство.Да пробаче мене Господь за мій французський. ;-) По нормальному воно не розуміє....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #17 отець Андрій 21.11.2018 17:09
Цитую Это:
Цитую апарат ради:
Цитую 1:
И что она сделала за 18 лет своего дерутатства????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 Это 21.11.2018 15:45
Цитую апарат ради:
Цитую 1:
И что она сделала за 18 лет своего дерутатства????
Любов Володимирівну черкащани чотири рази ОБИРАЛИ депутатом!! А тебе, перелякана "одиниця" - не оберуть ніколи :-| . Бо був і залишися діркою від бублика!!! :D :D :D
наказание господе для черкащан.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 СОЛДАТ 21.11.2018 14:41
Цитую ветеран партии:
Цитую 1:
И что она сделала за 18 лет своего дерутатства????

За то, что снесла памятник великому Ленину и переименовала лучшие улицы города - Ленина, Енгельса, площадь Ленина - ...! Жаль, что нет Сталина :sigh:

О-о-о...голос из прошлого!!!По "ГУЛАГУ" скучаешь? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #14 апарат ради 21.11.2018 14:29
Цитую 1:
И что она сделала за 18 лет своего дерутатства????
Любов Володимирівну черкащани чотири рази ОБИРАЛИ депутатом!! А тебе, перелякана "одиниця" - не оберуть ніколи :-| . Бо був і залишися діркою від бублика!!! :D :D :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #13 Ольга 21.11.2018 14:23
Завдяки Юрію Олеговичу і Вам, Любове Володимирівно, дитяча поліклініка № 2 існує, проведений капітальний зовнішній ремонт і проводиться внутрішній. Пам`ятаємо Ваш візит в 2016 році!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 ветеран партии 21.11.2018 14:18
Цитую 1:
И что она сделала за 18 лет своего дерутатства????

За то, что снесла памятник великому Ленину и переименовала лучшие улицы города - Ленина, Енгельса, площадь Ленина - ...! Жаль, что нет Сталина :sigh:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #11 Сотник 21.11.2018 14:04
І чого ви всі тут так за нього переживаєте? Людина давно вже стала мільйонером (не гривневим)!!! У нього все в порядку! Було, до вчора. Тепер, дійсно, новий етап у його житті, а саме - як зберегти те, що не встиг (або неможливо) вивезти за кордон! Розслаблятись зарано! Тезу : "грабуй награбоване" там добре засвоєно! Та і до 31 березня мало часу залишилось...