реклама

реклама

Незважаючи на сніг і негоду, «Національні Дружини» провели бойовий вишкіл в околицях Черкас.

47384475_2025507220865929_7690400159103975424_n

Про це повідомляє «Козацький край».

47382770_583482718768692_5777719718886506496_n

«Зберігай спокій та будь готовий! У вихідні Національні Дружини провели військовий вишкіл. У ході вишколу наші бійці відпрацьовували такі базові навички, як пересування в колонах, розвідка, облаштування засідок та орієнтування на місцевості. Жоден мороз, як і жоден ворог не здатен завадити дружинникам іти до кінцевої мети – досконалості.

47312613_491886684633916_5574211867615690752_n-1

Поки ворог стягує війська до нашого східного кордону, будемо продовжувати працювати над собою та своїми вміннями. Майбутнє належить нам!» – йдеться у повідомленні від представництва «Національних Дружин» у Черкасах.

47680832_431169520955361_3763090335748587520_n

реклама

Коментарі  

 
0 #10 Бокальчик vs Кухля пива 08.12.2018 14:06
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Реаліст:
А хтось із них колись, заїхавши на курорт у Криму, поїде ще й на екскурсію в москву - на гарній, великій, зеленій машині - щоб на Красній площі випить бокальчик пива за 10 гривень ;-)

Перед бокальчиком пива все по стандартній програмі? Спочатку - "мальчикі в трусіках"? Потім "епілептичні бабці", монтажна піна, "снєгірі" і все інше? :lol:

Відчуй різницю!
https://www.youtube.com/watch?v=96Kwfg25c0o&index=2&list=PLqu0EnLXBYPxDOOvHajkPU2JVDqEhGdXE

https://www.youtube.com/watch?v=89sr_zZ2C-8
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #9 СОЛДАТ 08.12.2018 10:03
Цитую Реаліст:
А хтось із них колись, заїхавши на курорт у Криму, поїде ще й на екскурсію в москву - на гарній, великій, зеленій машині - щоб на Красній площі випить бокальчик пива за 10 гривень ;-)

Перед бокальчиком пива все по стандартній програмі? Спочатку - "мальчикі в трусіках"? Потім "епілептичні бабці", монтажна піна, "снєгірі" і все інше? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #8 учиться,учитья и учиться 08.12.2018 08:28
Цитую Пошливы:
Молоцы ребята. Качество комментов показывает, что расслаблятся не стоит, воевать ещё придётся.

не прошло и 4 лет как это смогло с трудом выучить хотя бы русский.
Gример текста за 2014г из дописов к статье о Поддубном:
"Мы в масковских кгбистских школах к счастию не абучались рожа твая нквдистская."
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #7 перед відправкою на фронт 07.12.2018 19:27
[quote name="Реаліст"] поїде ще й на екскурсію в москву - на гарній, великій, зеленій машині - щоб на Красній площі випить бокальчик пива за 10 гривень ;-)
Хто поїде,а хто пiде як полоненi германцi пiсля Сталiнграду.
Серед них,якi поїдуть на гарних зелених автiвках як скаженнi тварини за гратами
буде реалiст,
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Пошливы 07.12.2018 19:20
Молоцы ребята. Качество комментов показывает, что расслаблятся не стоит, воевать ещё придётся.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 Реаліст 07.12.2018 15:42
Черкащанин Амброс, Герой полку "Азов", який загинув у бою за Широкіне, перед відправкою на фронт казав, що коен українець у цій війні має знайти своє місце і готуватися бити ворога так, як йому зрічніше.
Прийде час - і хтось із цих хлопців буде просто готовий зустріти ворога, якому захочеться всунути диверсантів за Дніпро. Інші з цих хлопців візьмуть вже справжні, а не страйкбольні автомати і поїдуть бити ворога на Донбасі. А хтось із них колись, заїхавши на курорт у Криму, поїде ще й на екскурсію в москву - на гарній, великій, зеленій машині - щоб на Красній площі випить бокальчик пива за 10 гривень ;-)
В принципі, частина з цих хлопців вже встигла повоювати в полку "Азов" - тепер тільки тренуються, щоб вказівний палець гашетку не забував)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 007 07.12.2018 13:58
Це цих героїв військомат шукає????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #3 Черкасчанин 07.12.2018 13:08
Цитую Вартовий:
А є якість правові регулятори подібних "вишколів" зі зброєю? Чи вже настав час гуляй-поля?

Регулятор давно сломали,к сожалению...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #2 1 07.12.2018 12:29
Попутали АТО с зоной комфорта?Бывает.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #1 Вартовий 07.12.2018 12:17
А є якість правові регулятори подібних "вишколів" зі зброєю? Чи вже настав час гуляй-поля?