реклама

реклама

«Свободи», «Самопомочі», «черкащан», «батьківщинівців» так і не видно на сесії. Депутат обласної ради 4 скликань, міський чиновник Любов Майборода каже, що треба оголошувати недовіру міському голові, і пропонує це зробити у понеділок, коли має відбутися чергова сесія міськради.

48398476_2202965100016536_2117113887005343744_n

Майборода зауважує, що думала звертатись в область, але і там криза у владі... Тому вона пропонує в понеділок на черговій сесії проводити збори і ставити питання про відкликання депутатів, яких не буде на сесії, а також міського голови.

реклама

Коментарі  

 
0 #41 СОЛДАТ 17.12.2018 12:34
Цитую L/A/P:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую и с продажным комсомолом:
[quote name="СОЛДАТ"][quote name="Цинік"]
і що що взагалі робити з комуністами?

Из об'яснительной записки в особый отдел 177 мсп 108 мсд(в/ч пп 86302)
...

Ну а кого менять,для меня нет альтернативы.Только на Вас уважаемый.

Видимо на старости лет мне таки придется переехать на ПМЖ в Кембридж.Или на худой конец хотя-бы в Солсбери. Вам где удобнее господин "резидент"? :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #40 L/A/P 17.12.2018 08:49
Цитую СОЛДАТ:
Цитую и с продажным комсомолом:
Цитую СОЛДАТ:
[quote name="Цинік"]
і що що взагалі робити з комуністами?

Из об'яснительной записки в особый отдел 177 мсп 108 мсд(в/ч пп 86302)
...

.Вопрос остается открытым.На кого меняем "Луиса Карвалана"? :lol:

Ну насчет героина и опиума-не попадалось,а вот всякая одежда,мелкая техника бытовая,ковры,в алюта в небольших количествах,зол отые изделия были.Ценности у командиров бы еще иные чем сейчас.А вот те,кто сопровождал этот печальный груз
на родину(средний командный состав)ложили(п о договоренности с ПК) все что угодно,но это дело уже местных особистов.Ну а кого менять,для меня нет альтернативы.Только на Вас уважаемый.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #39 СОЛДАТ 16.12.2018 17:47
Цитую и с продажным комсомолом:
Цитую СОЛДАТ:
[quote name="Цинік"]
і що що взагалі робити з комуністами?

Из об'яснительной записки в особый отдел 177 мсп 108 мсд(в/ч пп 86302)
...

Не стану оправдывать товарища старшего сержанта.Но если учесть,что его отправили "за речку" для "оказания помощи дружественному афганскому народу" и одновременно "для выполнения интернациональн ого долга", то снабжение афганцев качественными совковыми калошами (не кроссовки "Адидас" конечно,но все же)и соляркой выглядит вполне резонно.Понимаю, что товарищ майор и товарищ капитан заработали еще по одной звезде на погоны за расследование этого "вопиющего и единичного" случая,но в то же время мимо их внимания прошли цинковые гробы с героином,которы е какие-то полковники и генералы (с партбилетами в карманах)втихар я отправляли в Союз.Вопрос остается открытым.На кого меняем "Луиса Карвалана"? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #38 и с продажным комсомолом 16.12.2018 14:09
Цитую СОЛДАТ:
[quote name="Цинік"]
і що що взагалі робити з комуністами?

Из об'яснительной записки в особый отдел 177 мсп 108 мсд(в/ч пп 86302)
"Мне нужны были деньги. Я использовал слитую солярку которую —
продавал местному населению, а также продукты,собран ные с уничтоженных машин,
частично оставлял во взводе и затем совместно с рядовым С.....переправлял в ..Солярку с разбитого транспорта я сдавал по назначению, а потом по совету пр-ка К....стал продавать. Все это я по договоренности с ... должен был продать за ночь, в полцены.Я называл это мероприятием.У меня был знакомый начальник продсклада/////"
Эту об'яснительную писал товарищ сержант майору Талалаеву (ст. оперуполномочен ный 177 полка) и капитану Кривицкому (оперуполномоче н ный 177 полка).
P.S. Пусть еще расскажет о советских калошах(пользов ались особенным спросом у духов)Как тайком контрабандно таскал из отпуска по несколько десятков пар,а все думали вот "ч"удак.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #37 СОЛДАТ 16.12.2018 11:12
В попередньому коменті трішки помилився. Насправді мав на увазі оце:https://www.youtube.com/watch?v=iCbwpaslwX4
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #36 СОЛДАТ 15.12.2018 23:24
Цитую Любов Майборода:
17 грудня має відбутись чергове пленарне засідання по розгляду змін до бюджету, яке двічі не відбувалось через відсутність кворуму. Причиною конфлікту є незгода міського голови та підтримуючих його політичних сил "Батьківщина", "Свобода", "Самопоміч", "Черкащани" з відкликанням 5 депутатів за останнім рішенням суду. Команда мера вважає, що проведення сесії "узаконить беззаконня". Опоненти, "Вільні Демократи", "Блок Петра Порошенка", "Громадянська позиція" вважають, що мер не виконує своїх обов`язків, блокуючи сесію. Визнаю, що ситуація майже тупікова. Разом з тим, кожній із сторін необхідно сформувати умови, виконання яких розблокує колапс. Пропоную головам фракцій та міському голові сісти за стіл перемовин. Ініциатором перемовин має бути Анатолій Бондаренко. Про будь-який перебіг перемов, в тому числі ...

Ваша пропозиція, пані Майборода, дуже чітко гармонує з цією піснею. ;-) https://www.youtube.com/watch?v=Efp67_CAAkw
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #35 Любов Майборода 15.12.2018 17:08
17 грудня має відбутись чергове пленарне засідання по розгляду змін до бюджету, яке двічі не відбувалось через відсутність кворуму. Причиною конфлікту є незгода міського голови та підтримуючих його політичних сил "Батьківщина", "Свобода", "Самопоміч", "Черкащани" з відкликанням 5 депутатів за останнім рішенням суду. Команда мера вважає, що проведення сесії "узаконить беззаконня". Опоненти, "Вільні Демократи", "Блок Петра Порошенка", "Громадянська позиція" вважають, що мер не виконує своїх обов`язків, блокуючи сесію. Визнаю, що ситуація майже тупікова. Разом з тим, кожній із сторін необхідно сформувати умови, виконання яких розблокує колапс. Пропоную головам фракцій та міському голові сісти за стіл перемовин. Ініциатором перемовин має бути Анатолій Бондаренко. Про будь-який перебіг перемов, в тому числі і іх відсутность, міський голова повинен інформувати громадськість.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #34 СОЛДАТ 15.12.2018 15:24
Цитую Цинік:
Вихід лише один, терміново перейменувати центральний стадіон в імя "Августо Піночета" і провести на ньому сесію як проводив сам Піночет. Повірте, і депутатів стане менше, і мера не буде, і все запрацює, і багатий зразу поділиться з бідним. Єдиний вихід - організація "Чорного комітету" і Стадіони ім. А. Піночета, і все стане на свої місця, бо довбана демократія це розплідник злочинців, бандюків іворюг...в рамках чинного законодавства...(Насіров тому приклад))) тільки Стадіони...Хто за?

Пропозиція в принципі слушна.Тільки є два питання.Перше - хто буде в ролі "Піночета"? Друге - на кого будемо міняти "Луіса Карвалана" і що що взагалі робити з комуністами?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #33 Интервью в Буэнос-Айресе 15.12.2018 11:15
Цитую Цинік:
Вихід лише один, терміново перейменувати центральний стадіон в імя "Августо Піночета" і провести на ньому сесію як проводив сам Піночет. Повірте, і депутатів стане менше, і мера не буде, і все запрацює, і багатий зразу поділиться з бідним. Єдиний вихід - організація "Чорного комітету" і Стадіони ім. А. Піночета, і все стане на свої місця, бо довбана демократія це розплідник злочинців, бандюків іворюг...в рамках чинного законодавства...(Насіров тому приклад))) тільки Стадіони...Хто за?

Нас не поймут. Но всех заплывающих за буйки законов, нужно было начать отстреливать уже давно. Хотя законов то, как таковых, тоже пока нет. Одни понятия, введённые семьёй и нукерами от папы Сальвадор Альенде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #32 Цинік 15.12.2018 10:20
Вихід лише один, терміново перейменувати центральний стадіон в імя "Августо Піночета" і провести на ньому сесію як проводив сам Піночет. Повірте, і депутатів стане менше, і мера не буде, і все запрацює, і багатий зразу поділиться з бідним. Єдиний вихід - організація "Чорного комітету" і Стадіони ім. А. Піночета, і все стане на свої місця, бо довбана демократія це розплідник злочинців, бандюків іворюг...в рамках чинного законодавства...(Насіров тому приклад))) тільки Стадіони...Хто за?