реклама Нормовен

реклама Нормовен

У рамках акції “Випускник-2019” фахівці з профорієнтації Чорнобаївської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Ольга Ведмідь та Оксана Давиденко відвідали Красенівський навчально-виховний комплекс та провели ряд профорієнтаційних заходів для учнів 8-11-х класів.

Наприклад, у профорієнтаційному уроці та інтерактивному заході “Обираю професію” взяли участь понад 40 старшокласників закладу. Усі учні пройшли анкетування щодо професійного самовизначення, дехто з них вперше серйозно задумався про вибір професії та необхідних знань, навичок, професійних та людських якостей. Найбільш цікавою для юнаків та дівчат виявилася досить популярна на цей час професія “Ландшафтний дизайнер”. “Обираючи таку професію потрібно бути художником, садівником, архітектором, хіміком, біологом і флористом в одній особі. І так багато потрібно знати!”, – ділилися враженнями учні.

Чорноб 2

У ході заходів учнів також було ознайомлено з сервісом “Моя професія: консультаційна мережа”. Як відзначила Оксана Давиденко: «Якщо є потреба у виборі або зміні професії, виборі майбутнього напряму професійного навчання, визначенні схильності до підприємницької діяльності, оцінці власних здібностей та саморозвитку, зареєстрованим користувачам сервіс надасть можливість безкоштовно пройти тестування в он-лайн форматі».

“Кожен з вас талановитий по-своєму і не має обмежень для здійснення правильного вибору. Головне – вірити в себе, поставити ціль та зробити все від себе залежне для її досягнення,” – звернулася до молоді наприкінці профорієнтаційного уроку Ольга Ведмідь.

Чорнобаївська районна філія ОЦЗ

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100