реклама

реклама

Релігійна громада УПЦ Московського патріархату села Скибин Жашківського району першою у Черкаській області перейшла до Православної церкви України.

11_main

Про це стало відомо «Главкому» з власних джерел у релігійних колах.

Зазначається, що усі присутні на церковних зборах у Скибині висловилися за вихід з Московського патріархату.

Варто додати, що у Скибині проживає близько двох тисяч мешканців, більшість із них – парафіяни храму Святої великомучениці Параскеви, який належав до Уманської єпархії УПЦ (МП).

Після рішення про приєднання до Православної церкви України парафіяни зажадали, щоб церковна служба проводилася українською, а не церковнослов'янською мовою.

реклама

Коментарі  

 
0 #11 Уманский Еврей 03.01.2019 03:02
Бог один и он Еврей! А те кто предаёт свою веру и прыгает из одной церкви в другую, это предатели. Порошенко народ Украины в позу поставил, а народ хавает это. Поздравляю!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Обліковець 03.01.2019 00:35
Скибинський колгосп завжди був у передовиках.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Вірянин КП 02.01.2019 19:54
Цитую справедливий:
Продажні су*и.

Тю і тут кацап. Згинь нечистий хоч перед Різдвом Божим.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #8 дедушка Ох 02.01.2019 18:54
Цитую Пильний:
Є ще нормальні українці на Черкащині...

Пильний протри пилюку зi свого заду,я мiркую шо ти одним з перших побiжиш
зустрiчати "русских танкистов" паляницею,бо навряд ти по каналiзацi зi шмайсером будеш лазити разом з латинським Рупелем
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #7 Реаліст 02.01.2019 15:22
Цитую справедливий:
Продажні су*и.

Це ти про тих, хто ще залишається під мацквою?
Ну, не треба так категорично, вони ще виправляться - кожен українець рано чи пізно повертається до українського, а не чужого. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-16 #6 справедливий 02.01.2019 14:13
Продажні су*и.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #5 ***************** 02.01.2019 12:50
Цитую Хороші новини:
"Пєрвий пашол"! :lol:
Кажуть, тільки у Жашківському районі ще три парафії приготувалися одночасно вийти з МП на Різдво.


Після отримання Томосу перебігатимуть спочатку десятками, а потім сотнями - у російській церкві залишатися не захоче ніхто. Хіба що пару "катакомбних" приходів на окупованій частині Донбасу ще побуде - до звільнення території від запорєбрікових.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 Пильний 02.01.2019 12:46
Є ще нормальні українці на Черкащині...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #3 ченчик 02.01.2019 12:41
...мій храм-природа,й купол неба, для ряс і золотих оков у ньому вільних місць немає, Бог без попів благословляє молитву щиру. Т.Г.Шевченко
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #2 Люди 02.01.2019 11:59
Саме парафіяни мають визначати до якої церкви їм належати. А те що попи в Умані присягали на вірність московській церкві, про що Прочерк повідомляв 27.12.2018, значення не має.