реклама

реклама

Знизити вартість проїду у міських маршрутних автобусах до 3 грн або покращити якість обслуговування – електронну петицію з такими вимогами розмістив на сайті Черкаської міськради містянин Сергій Шабаршов.

talon_bilet_avtobus_cherkassy_ukraina

Автор обурений поганим технічним станом автобусів, брудом у салоні, відсутністю пандусів для візочків, відсутністю кондиціонування, відсутністю форми та бейджиків з прізвищем у водіїв та кондукторів, ігноруванням графіків руху по маршруту тощо.

«Вже цілий місяць пройшов з моменту підвищення ціни до 5 грн за проїзд, але зрушень у якості перевезень навіть не передбачається», – пише ініціатор петиції. Він вимагає або знизити вартість проїзду до 3 грн, або впродовж двох-трьох місяців виправити основні проблеми маршрутних автобусів.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #13 Остап 10.01.2019 10:31
Цитую Тудоров:
Цитую Сидоров.:
Підтримую. Якість перевезень не відповідає ціні.

Питань немає. Закупіть півтора десятків євроавтобусів з кондиціонерами, форму водіям та контролерам, тендер думаю виграєте і возіть людей за 2 гривні. А то у нас в Україні кожен другий профі по порадам, а все місто усіяно недопалками, хоча урни стоять, кучи мусора, не сортоване сміття, ходять не по тротуарам, а навпростець :cry: :-x

Повний бред - а хто за це буде платити??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 ченчик 10.01.2019 10:16
Цитую Сидоров.:
Підтримую. Якість перевезень не відповідає ціні.

це замкнутий круг і вже багато років так є і ще не один рік буде, чого рвати душу.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 Федор 10.01.2019 09:30
Подерживаю уменьшить до трех грн очень дорого необоснованно
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #10 язон 10.01.2019 07:28
С пандусами, кондиционерами и бейджиками - проезд по 1,5 евро. В Вене. А по 45 гривен - как по 5 гривен. В Черкассах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Дональд Трамп 09.01.2019 22:01
Опустите дикие цены на топливо,запчаст и и поднимите зарплату и пенсию-этот вопрос моментально будет снят,и кому не нравятся маршрутки,котор ые вас уже на протяжении более 20 лет обслуживают,пер еходите на другой вид транспорта,хотя я его не вижу в Черкассах,кроме балачок,а еще,как рекомендует бондаренко со своей свитой пешочком-можно и так.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Сусік 09.01.2019 20:45
Цитую Тудоров:
Цитую Сидоров.:
Підтримую. Якість перевезень не відповідає ціні.

Питань немає. Закупіть півтора десятків євроавтобусів з кондиціонерами, форму водіям та контролерам, тендер думаю виграєте і возіть людей за 2 гривні. А то у нас в Україні кожен другий профі по порадам, а все місто усіяно недопалками, хоча урни стоять, кучи мусора, не сортоване сміття, ходять не по тротуарам, а навпростець :cry: :-x

И в придачу 22 категории граждан - бесплатно 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 . 09.01.2019 19:33
Давайте почнемо з того, що РОЗКЛАДУ ДО ЦИХ ПІР НЕМАЄ. Хоча на скільки я пам'ятаю перевізники зобов'язувались його надати. Якщо вже на такі елементарні речі вони "кладуть", то про що може йти мова.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Тудоров 09.01.2019 18:44
Цитую Сидоров.:
Підтримую. Якість перевезень не відповідає ціні.

Питань немає. Закупіть півтора десятків євроавтобусів з кондиціонерами, форму водіям та контролерам, тендер думаю виграєте і возіть людей за 2 гривні. А то у нас в Україні кожен другий профі по порадам, а все місто усіяно недопалками, хоча урни стоять, кучи мусора, не сортоване сміття, ходять не по тротуарам, а навпростець :cry: :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #5 Гроші 09.01.2019 17:42
Цитую Панкратов-Черный:
Товарищ Шапрабуров, в чем ввопрос?? Хотите такие услуги? Платите 80 гривень за один проезд в автобусе - как платят французы в Париже или немцы в Берлине. :P :P

Якщо чекащанам платитимуть зарплати, як "французам в Париже или немцам в Берлине", гадаю, ніхто не відмовиться :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #4 мартшрутка 09.01.2019 16:33
При такому ставлені брехунів і такій зарплаті - скоро водії поїдуть до Польщі, а ви,"містянин Сергій" - їдьте на вислюці. Бо і сам ****!!