
Учасники наради обговорили питання проведення аукціону з продажу необробленої деревини заготівлі лютого 2019 року, а також провели аналіз формування стартових цін у всіх лісогосподарським підприємствах області.
Заступник начальника управління Микола Рижков зупинився на питанні нових європейських стандартах класифікації та вимірювання лісопродукції. В свою чергу, головні інженери проаналізували проблемні моменти, з якими зіткнулися, працюючи в нових умовах: особливості ціноутворення, технічні регламенти, вимоги щодо класифікації лісопродукції та інші.
Також на захід були запрошені виконавці робіт, які надають послуги із заготівлі деревини та інші види лісогосподарських робіт лісгоспам Черкащини. З ними було обговорено умови виконання договору співпраці між сторонами та внесено ряд поправок до нього.
Черкаське обласне управління
лісового та мисливського господарства