реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026
Примусової сплати "благодійних внесків" вимагають у КП "Черкаська міська консультативна поліклініка". Про це під час сьогоднішньої сесії міськради повідомив депутат Тарас Коломієць.

52598668_285314305477283_2633310127817490432_n

Цей заклад об'єднує лікарів-вузьких фахівців черкаських поліклінік. Депутат просив міську владу з’ясувати законність такої "благодійності".

Депутати підтримали цей запит.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-2 #9 Беня 22.02.2019 17:12
Цитую Циля:
Меня интересует: почему нет прейскуранта услуг? "Благодийные внески" берут от фонаря с секундомером :eek: :eek: Если посмотреть на декларации начальника медицины Пана Стадника и его колег - главных врачей учреждений, понимаешь - ИХ ТАКАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ МЕДИЦИНЫ УСТРАИВАЕТ А нас??

Как говорил Райкин - все "уважаемые люди". Кому-то "благотворительн ые взносы" платить, а кому-то жизнь при комунизме и рабочий день начинать со слов: "не обделил ли я себя??"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 skepitik 22.02.2019 16:40
Цитую Циля:
Меня интересует: почему нет прейскуранта услуг? "Благодийные внески" берут от фонаря с секундомером :eek: :eek: Если посмотреть на декларации начальника медицины Пана Стадника и его колег - главных врачей учреждений, понимаешь - ИХ ТАКАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ МЕДИЦИНЫ УСТРАИВАЕТ А нас??

А Ви, Циля, з гешефту на Привозі теж податки як вони платите ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Циля 22.02.2019 16:14
Меня интересует: почему нет прейскуранта услуг? "Благодийные внески" берут от фонаря с секундомером :eek: :eek: Если посмотреть на декларации начальника медицины Пана Стадника и его колег - главных врачей учреждений, понимаешь - ИХ ТАКАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ МЕДИЦИНЫ УСТРАИВАЕТ А нас??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #6 Сидоренко. 14.02.2019 22:10
Благодійність, це просто так називається, а насправді це грощі на функціонування закладу, я так розумію.Попитав знайомих медпрацівників ,там де нема внесків благодійності, сестричок та лікарів чи забезпечує лікарня необхідними ручками для писання, папером , заправкою принтерів, та й самими принтерами та компами , тощо. Не забезпечує.Купляють для роботи самі. Пачка паперу А4 100 гр , заправка принтера 150 гр, банальні ручки , яких треба до фіга на одного в місяць , теж потребують коштів.Всякі журнали, стенди та багато чого.Якщо держава забезпечує необхідними розходниками робоче місце, то тоді т.н. благодійсність не потрібна.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Татьяна 14.02.2019 21:27
За такое в тюрьму сажать нужно
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 Лилия 14.02.2019 19:23
Вони тільки про це дізнались? І такі речі виносяться на міську раду?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 Андрій 14.02.2019 15:37
Цитую cвета:
Цитую Андрій:
Чому із міської влади ніхто за це не несе ніякої відповідальност і?

Бо це благодійність. Хочеш плати, а не хочеш не плати. Ніхто нікого змусити не може. :cry:

Ви жартуєте? Тут кажуть, що без "внеску" нічого робити не хочуть, яка ж це благодійність?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #2 cвета 14.02.2019 15:15
Цитую Андрій:
Чому із міської влади ніхто за це не несе ніякої відповідальност і?

Бо це благодійність. Хочеш плати, а не хочеш не плати. Ніхто нікого змусити не може. :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #1 Андрій 14.02.2019 13:21
Чому із міської влади ніхто за це не несе ніякої відповідальност і?