реклама

реклама

Дороги, які торік восени підготували до ремонту, знявши верхній шар старого асфальту, але так і не поклавши новий, наразі перебувають у жахливому стані, тому наразі ями на них засипають осколом.

52676599_1816418665130151_1052468799443304448_n

Про це у «Фейсбуці» повідомив депутат Черкаської міськради Олександр Радуцький.

«Я колись Толі (міському голові Анатолію Бондаренку, – ред.) пояснював, що коли фрезеруєш дорогу, то її потрібно зразу й асфальтувати. Але він женеться не за якістю, а за відкатом. Тому й маємо такі дороги(((. На цьому фото впресовуть оскол, який пролежить два дні. Ці роботи ведуться вже третій раз за цей місяць. В Черкасах ще не такого побачиш!!!! – дивується депутат. – Nanotechnology від черкаського мера!!!»

52629681_1816418721796812_1388557811490750464_n

Як пояснив у коментарі до цього допису громадський активіст Артур Чемерис, ці аварійні роботи проводить КП «ЧЕЛУАШ». «Там підрядник зняв фрезою ще восени. Мав покласти асфальт. Не зробив», – пояснив активіст.

«Третій раз кладуть. А це ж грошики)», – відповів Олександр Радуцький.

У жахливому стані – всі вулиці міста, які почали, але не закінчили робити торік. Ось такий вигляд наразі має ділянка вулиці Пастерівської:

52753349_2008418155879879_4111756961953873920_n

Нагадаємо, в холодну пору 2016-2017 років майже на півроку без асфальту залишилася центральна вулиця Черкас – бульвар Шевченка.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #9 *** 19.02.2019 09:35
Прокурору Овчаренко ще потрібно заяву написати про склад злочину, чи можливо, хтось із численного апарату прокуратури і сам, нарешті, очі відкриє, або включить свої “мозгi”! Прокурори, ви з іншої планети?! Не розумію!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Сидоренко. 19.02.2019 09:31
шоб тебе підняло та гепнуло , наш недолугий мєр. Де ти взявся на наше Місто?. Бохиня поспособствувал а пролізти в мєри. Але ж терпіти далі уже не можна. Пора гнати його поганою мітлою, разом з покровительнице ю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Конрад 19.02.2019 00:07
Додайте до списку перехрестя Шевченка-Університетська .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 Адекват 18.02.2019 22:00
Ну дороги завжи були нікудишніми. Радує те, що бюджет від Одаричевських 700 мільйонів виріс до 3 мільярдів, кількість чиновників у міскраді - таємниця, зарплати так і не озвучили. Но судячи з 60 тисяч керівників і "пролетарії" менше 25 тисяч не отримують. І це все завдяки черкащанам, які гроблять машини на розбитих вулицях, ломають ноги на тротуарах у центрі міста (бо там ще не встановили ломбарди). Навіщо далеко ходити, ви подивіться, які ями на перехресті б. Шевченка, біля будинку звязку! А вони хаби, хедлайни, мрії про Лігу Чемпіонів, запасні футбольні поля. Автобуси як були старі так по місту і їздять (а пучились, як миша на крупу). :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 Nadia 18.02.2019 21:05
А вулицю Руставі і не починали в минулому році. Стан наразі жахливий
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #4 Prada 18.02.2019 19:25
Мова йде не про скупість, а про злочинну халатність і бездіяльність міської влади в особі конкретно бондаренка (навмисно з маленької літери, бо я його геть не поважаю - нема за що!), яка має рецидив вже не першу зиму поспіль на різних ділянках бульвару Шевченка. Будучи впевнений у недолугості нинішніх силовиків, він цинічно наголошує на своєму зневажливому ставленні до черкащан, повторюваною щорічно кричущою ситуацією з якістю дорожних робіт на міських вулицях. Ганьба такому меру!!! Ясно, що на ті "наекономлені" кошти він і його оточення з легкістю прикуплять собі нові "лєксуси", щоб пересуватися тими канавами, а що робити простим людям які не накупляться з/ч на свої скромніші авто?! І, навіть, у суд не подаси, бо знаєш, що собі вийде ще дорожче (нерви і зоров'я)!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #3 Корсар 18.02.2019 18:00
Радуцький третій рік паралізує міську раду - не ходить на сесії, не голосує за бюджет. Два черкаських ............ на його совісті. :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #2 Гроші 18.02.2019 17:18
Цитую ЮЗР:
Скупой плотит лважды 8) МАРТЫШКИН ТРУД!!!

Не скупий, а дурний і безвідповідальн ий.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #1 ЮЗР 18.02.2019 16:40
Скупой плотит лважды 8) МАРТЫШКИН ТРУД!!!