реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026
Зловмисником виявився раніше судимий  житель Золотоніського району. Речові докази вилучено та буде направлено на дослідження, відкрито кримінальне провадження.

Zol_1

До дільничного інспектора поліції одного із сіл Золотоніського району надійшла інформація, що місцевий житель зберігає коноплю. Даною особою виявився раніше судимий селянин. В підсобному приміщенні домоволодіння, в грубі, якою з вигляду вже давно не користувалися, поліцейські знайшли полімерний мішок з рослинами коноплі, частина з них вже була подрібнена. Крім того, там же був знайдений пристрій для вживання наркотиків.  З його слів стало відомо, що мішок з коноплею він знайшов на території села і зберігав для власного вжитку.

Zok_3

Речові докази вилучено. За даним фактом Золотоніським відділом поліції відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України. Санкцією статті передбачено покарання у вигляді штрафу від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або виправних робіт на строк до двох років, або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

Сектор комунікації поліції Черкаської області

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100