реклама Делікат

Міський голова Черкас Сергій Одарич разом із групою працівників міськвиконкому відбув до Грузії. Як інформують джерела «Прочерку» в мерії, черкаська делегація перейматиме досвід у сфері архітектури, будівництва, надання адміністративних послуг громаді, діяльності прозорого офісу тощо. Плануються відвідини Міністерства економіки, адміністрації міста Тбілісі, міста-побратима Руставі. Усе це – за кілька днів. На роботу мають вийти вже в четвер.  Візит організовано на запрошення Міжнародного Республіканського Інститут (США), а з бюджету Черкас оплачено лише квитки.

Уже вдруге за останній час черкащани їдуть до Грузії вивчати досвід роботи влади. Та знайомитись із культурою країни

Уже вдруге за останній час черкащани їдуть до Грузії вивчати досвід роботи влади. Та знайомитись із культурою країни


Разом із мером переймати досвід у Грузію поїхали керуючий справами виконкому Микола Кудрявцев, начальник управління транспортної інфраструктури міськвиконкому Віталій Дядченко, головний архітектор міста Микола Упир, директор департаменту освіти та гуманітарної політики  Ірина Топчій, керівник департаменту соціальної політики Василь Маринкевич, начальник управління земельних ресурсів та землеустрою Руслан Алдаганов, начальник Єдиного дозвільного центру Руслан Стемповський, начальник відділу звернень та адміністративних послуг Юлія Ніконенко, депутат Валерій Вишиваний, перший заступник директора департаменту бюджетної політики Ольга Федоренко.

На час відсутності Сергія Одарича містом керує його перший заступник Віктор Беззубенко.

реклама

Коментарі  

 
+1 #12 ігор 31.03.2012 12:15
Навіть якщо й одні квитки з "бюджету міста"?! Помноживши на таку "бригаду"- дивись,і вистачило б на ремонт якогось шматка дороги,скажімо, по Пастерівській, чи Громова! Як на мене,користі набагато більше!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 федор принципиальный 28.03.2012 21:49
грузинам пипец они еще не подозревают с кем их свела судьба угробил черкассы добирается до рустави .........................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #10 Оксана Колісник 27.03.2012 19:41
Тут якось (давно) один мандрівник за досвідом привіз з-за океанів до Черкас (АЖ!) "конкурс новорічних ялинок". І все місто поринуло в конкретний ідіотизм, ублажаючи примху тоді заступникам міського голови - шкльні, медичні колективи, комунальні підприємства тягли розцяцьковані ялиночки до театру. На жаль, ефективність поїздок муніципальних чиновників за закордонним досвідом з тих (давніх) часів підвищилася не набагато.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Володимир 27.03.2012 17:01
Цитую Зіна:
А чому ж Удод не взяли,Федоренко взяли можливо там грузина найде, а Удод пролетить.

В Зіни проблеми з чоловіками? Бо так якось дуже заздрісно і не в тему...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #8 федор принципиальный 27.03.2012 15:11
очередная поездка одарича за бугор очередное словоблудие по приезду ничего кроме сотрясения воздуха пока город это разбитые дороги грязные улицы на областной центр город никак не тянет спасибо одаричу за мисто успиху и райский городок
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #7 Зоряна 27.03.2012 14:59
Господи якби він там і залишився, але щоб забрав із собою весь склад міськвиконкому :P :P :P :P :P .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #6 Зіна 27.03.2012 14:36
А чому ж Удод не взяли,Федоренко взяли можливо там грузина найде, а Удод пролетить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #5 Дядя Вася 27.03.2012 14:24
Город замер в ожидании очередных деб**ьных прожектов...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #4 karmen 27.03.2012 14:18
Вирубають після візиту каштани і посадять мандаринові дерева по Шевченка.
Рівнину оголосять горами.
Українську мову замінять грузинською.
Замість вишиванок причеплять кинджал.
Гривню назвуть ларі.
Начувайсь!!!!! :oops:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #3 Тамагавк 27.03.2012 12:46
Заграница нам поможет!!!(С) Нью-Васюки (себто Черкаси) стануть столицею Всесвіту... :lol: Вже за декілька років сюди проллються золоті дощі, а черги на отримання черкаської прописки будуть вишиковуватись по всіх містах світу... І все завдяки відрядженням керівництва міста у найрозвинутішу країну Европи... :P