реклама Делікат

Найбільшому парку Черкас – 50-річчя Жовтня – виповнюється 45 років. Святкуватимуть День народження 7 квітня. 

Як розповів директор КП «Дирекція парків» Олександр Радуцький, подібний захід дирекція організовує вперше.

– У програмі святкування передбачена урочиста хода, виступи клоунів, фестиваль «Тато, мама, я – дружна сім’я», козацькі розваги, – коментує Олександр Романович. – Загалом, свого часу цей парк був дуже популярний серед людей, які оздоровлювалися в санаторіях, лікували органи дихання. Я спілкувався з одним йогою, то він проводить багато часу в цьому парку, бо розповідає, що на схилах Дніпра повітря з соснового бору має лікувальну дію. Тому під час святкування ми також будемо пропагувати здоровий спосіб життя.

Загалом, за словами Олександра Радуцького, у цьому році в парку 50-річчя планується закінчити реконструкцію системи водопостачання каскаду озер. Також запрацює новий атракціон – потяг, який кататиме дітей. Крім цього, має бути зроблений проект реконструкції літнього кінотеатру, аби вже в наступному розпочати роботи.

– Також у нас в цьому році попрацюють ландшафтні дизайнери, подивляться, що можна поліпшити, де розташувати додаткові клумби, – каже він.

реклама

Коментарі  

 
0 #22 О. ЧУПРИНА 05.04.2012 18:25
Цитую Остап:
Дійсно, парк - дітище О.М. Андрєєва. І навіть якщо влада не присвоїть його ім'я цьому рукотворному диву, то все рівно в народі він завжди буде Андріївським.

Цитую Е.М.:
Створення цього парку, який, до речі, у 1972 році був визнаний КРАЩИМ парком СРСР (!), а у 1980 році занесений до Міжнародного каталогу парків - це дійсно заслуга О.М.Андрєєва. А ще - і це факт - О.М.Андрєєв, який був першим секретарем обкому КПУ (це як тепер губернатор) коли створювався парк майже кожного дня , чи зранку до роботи, чи ввечері після роботи приїздив туди на 1 - 2 години РЕАЛЬНО попрацювати. Підкреслюю - не надувну колоду носив, а копав, збирав мусор, тягав ноші, тощо. Собі на здоров"я і парку на користь. ПІДТРИМУЮ ПРОПОЗИЦІЮ ПРИСВОЇТИ ПАРКУ ЙОГО ІМ"Я. Тільки от як донести цю думку до тих, хто це вирішує?

Міський голова Прочерк читає.Ініціатива за ним,можливо за патріотичними депутатами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #21 саша 05.04.2012 16:09
И не слова про Фестиваль здоровья
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #20 Остап 30.03.2012 21:03
Дійсно, парк - дітище О.М. Андрєєва. І навіть якщо влада не присвоїть його ім'я цьому рукотворному диву, то все рівно в народі він завжди буде Андріївським.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #19 Е.М. 30.03.2012 01:34
Створення цього парку, який, до речі, у 1972 році був визнаний КРАЩИМ парком СРСР (!), а у 1980 році занесений до Міжнародного каталогу парків - це дійсно заслуга О.М.Андрєєва. А ще - і це факт - О.М.Андрєєв, який був першим секретарам обкому КПУ (це як тепер губернатор) коли створювався парк майже кожного дня , чи зранку до роботи, чи ввечері після роботи приїздив туди на 1 - 2 години РЕАЛЬНО попрацювати. Підкреслюю - не надувну колоду поносв, а копав, збирав мусор, тягав ноші, тощо. Собі на здоров"я і парку на користь. ПІДТРИМУЮ ПРОПОЗИЦІЮ ПРИСВОЇТИ ПАРКУ ЙОГО ІМ"Я. Тільки от як донести цю думку до тих, хто це вирішує?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #18 Соня Гершковна 29.03.2012 16:00
Цитую Моня Биберман:
И шо ви думаете? Я таки раз гулял на свадьбе у Хаси Цыперович(ви ее не знаете и слава Богу)так там забился извиняюсь унитаз и администрация закрыла туалет часа на три.Так я вам скажу-лучше спокойно покакать без праздника,чем на празднике обосраться.Извините.

Моня прав - людям со слабым желудком туда лучше не ходить.. В Биотуалете от Одарича-Радуцкого вас не ждут :D :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #17 Краєзнавець 29.03.2012 14:40
Цитую О.ЧУПРИНА:
В березні цього року виповнилося 95 років з дня народження Андрєєва Олександра Микитовича.який був ініціатором створення парку 50-річчя Жовтня Було б справедливо згадати про це,святкуючи 45 років парку.

Пам"ятаю час коли створювався цей чудовий парк.Тодішнього очільника області зустрічав там дуже часто.Дійсно Андрєєв О.М. гідний того,щоб увіковічити його пам"ять у назві парку.Подумайте нинішні керманичі та депутати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #16 Матроскин 29.03.2012 13:33
Цитую ввв:
Юбилей у парка,а не у Радувецкого.Парк хороший.Если будет лучше прекрасно.А ви все не то, да не так.Радевуцкий его сейчас бросит,а кто лучше его будет.Радванский нормальний хлопец.

НЕ СМЕШИТе :lol: А ГДЕ ОН ЕЩЕ ТАКУЮ ЛАЖУ НАЙДЕТ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #15 ввв 28.03.2012 22:57
Юбилей у парка,а не у Радувецкого.Парк хороший.Если будет лучше прекрасно.А ви все не то, да не так.Радевуцкий его сейчас бросит,а кто лучше его будет.Радванский нормальний хлопец.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #14 СУЧАСНИК 28.03.2012 21:48
Цитую Алекса:
Цитую О.ЧУПРИНА:
В березні цього року виповнилося 95 років з дня народження Андрєєва Олександра Микитовича.який був ініціатором створення парку 50-річчя Жовтня Було б справедливо згадати про це,святкуючи 45 років парку.

Отличная идея!!!

Можливо назвати парк "Анріївським"? Справедливо буде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #13 Nazar Obidzinski 28.03.2012 19:21
Цитую Алекса:
Опять полились ушаты грязи!!! Я наверное правильно сделала что уехала из этого города... :sad:

У тім і справа, що виїхали "із етого города", а не зі свого рідного міста. Я, наприклад, тут народився, тут пройшло моє дитинство, юність. Тут я мешкаю і не уявляю, щоб через відношення до тимчасових "хазяїв" покинув РІДНЕ місто.