реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Міський голова Анатолій Бондаренко оголосив про «місяць чистоти». І вже наприкінці цього тижня пропонує провести загальноміський день благоустрою. Про це він заявив під час ранкової наради з керівниками структурних підрозділів та доручив підготувати відповідні розпорядження.

157

– Ми повинні докласти максимум зусиль, аби прибрати наш спільний дім, наше місто після зими, – прокоментував Анатолій Бондаренко. – На всіх вулицях, у дворах має бути чисто та впорядковано.

Про точну дату проведення дня благоустрою буде повідомлено після ухвалення відповідних рішень, ідеться на сайті Черкаської міської ради.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #10 Светлана 18.03.2019 23:37
Цитую СССР:
Цитую Светлана:
Да здравствует СССР! Да здравствует коммунизм! Толик сократил дворников, а горожане должны подметать город бесплатно. А толик денюжку за уборку города, за метлы, за перчатки положит в свой карман?!

Мадам!Вы там жили в этом СССР и коммунизме? Зачем врать, врать и врать.
Не хотите убирать, так и не убирайте. Живите в дерьме на зло Толику.
Только не пи**ите!

Жила. И принудительно (с классом) ходила на субботники и демонстрации. И с тех пор, все, что касается "бесплатно поработать" - ненавижу. Каждый труд должен оплачиваться. Особенно, когда понимаешь, что такой, как толик, деньги за это положит в свой карман. А тебе - трусливое, безликое с.щество стоит заняться образованием, а заодно посетить психиатра.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 НАТО 18.03.2019 20:16
Цитую СССР:
Цитую Светлана:
Только не пи**ите!

Геть від Москви!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #8 СССР 18.03.2019 19:57
Цитую Светлана:
Только не пи**ите!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #7 Светлана 18.03.2019 15:51
Да здравствует СССР! Да здравствует коммунизм! Толик сократил дворников, а горожане должны подметать город бесплатно. А толик денюжку за уборку города, за метлы, за перчатки положит в свой карман?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #6 оля 18.03.2019 14:52
Навіщо тримати таку ораву ледарів, замість яких ще й самим потрібно прибирати? І це все за наші гроші. Хочеш щоб хтось щось робив-плати. Самі пальцем безплатно не пошевелять.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #5 Марк 18.03.2019 14:43
Дружбана свого Кухарчука з його бандою виведи, нехай мітлами попрацюють.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #4 прибиральник 18.03.2019 13:32
Сам іди прибирай ! Якось зігнали нас-бюджетників-на вихідних парк біля церкви прибирати-там ніхто 10 років цього не робив - відкрили для інтересу рішення місьради про виділення коштів на утримання парку - декілька млн грн/рік......Ми назбирали сміття за пів дня яке ледь у вантажівку помістилося....Це як виходить - гроші начебто виділяють - але нічого не роблять ??? може хватить у містян красти ??? а в зимку по центру міста як було не пройти від снігових наметів неприбраних ? це позоооор !!!! Про які зусилля річ ? де гроші містян діваються ?????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #3 Пришийкобиліхвіст. 18.03.2019 13:06
Свідомі громадяни на благоустрії Міста , то є добре. Але ж є ще комунальні служби по прибиранні Міста.Які мають техніку, людей , фінансування. А вони що будуть робити? Записувати на свій рахунок ту роботу, яку зроблять свідомі. На фіг.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #2 Залізяка. 18.03.2019 13:05
Толя, та не закликати потрібно, а організовувати і забезпечувати. Тобто,- працювати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #1 Дональд Трамп 18.03.2019 12:50
Выведи свою шайку-лейку и не языком,как они привыкли,а руками