реклама

реклама

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко під час сьогоднішнього засідання виконкому міськради заявив, що офіційно звертається до прокурора області з пропозицією відкрити кримінальне провадження проти керівника обласної організації БПП «Солідарність» Сергія Кудактіна.

МВК4

Претензії пана Бондаренка до пана Кудактіна пов’язані з комерційною діяльністю останнього. За словами міського голови, Кудактін ухиляється від сплати податків у розмірі 3,5 млн грн за фактичне використання землі в Черкасах.

– 5 років не платить за землю, маючи в Черкасах 160 рекламних носіїв – це порядок? І при цьому розміщує на них рекламу Президента! – обурювався Бондаренко.

Під час обговорення того, як розв’язати ситуацію із заборгованістю Кудактіна за розміщення рекламних носіїв, прозвучала пропозиція піти з цим питанням до голови ОДА Олександра Вельбівця.

– Це ж одна шайка-лейка – БПП чи як вона називається? – зазначив Бондаренко.

реклама

Коментарі  

 
+8 #14 оля 20.03.2019 09:21
А толя про це вчора узнав, чи в акурат перед виборами, коли борди потрібні для розміщення реклами "нового" курсу богіні? Якщо заборгував-звертайся до суду і стягуй, а не скигли. Чи Вельбівець замість тебе в суд піде?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #13 Вірно 19.03.2019 22:41
Цитую Геноссе Борман:
Зжеріть одне одного! Я за те, щоб ні МВФ ні будь хто інший щиколадним взагалі копійки не давали. Можливо, після того як щикаладна кодла зжере самих себе за останні копійки бюджету, щось нормальне і почнеться.

Замість МВФ прийде з Криму "Генбанк" зятя Тимошенко і ні копійки щоколадним, ні копійки, усе тільки безхатченкам. І почати треба з мами, все життя живе по зьомним квартирам. Навіть Саакашвілі пообіцяли квартиру у Черкасах, а ось маму забули. Ганьба?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #12 Черкасчанин 19.03.2019 22:08
Цитую радик:
шайка лейка ето ваша компания , корупционеры взяточники толя бондаренко, юра тренкин, гена лысый, и юля ученица лазоренка вора. шайка лейка, ето точно!

Вы Юрочку забыли ,нацжен и прочую ш......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #11 радик 19.03.2019 19:22
шайка лейка ето ваша компания , корупционеры взяточники толя бондаренко, юра тренкин, гена лысый, и юля ученица лазоренка вора. шайка лейка, ето точно!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #10 --- 19.03.2019 17:54
Цитую Ірина:
Цей мер хоч розуміє,що обіймає державну посаду і це вимагає від нього дотримання певних норм поведінки? У порівнянні з ним розумієш,якою вихованою та інтелігентною людиною був Одарич

по телеящику ,а згадайте Астру і т.п.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #9 Ірина 19.03.2019 16:59
Цей мер хоч розуміє,що обіймає державну посаду і це вимагає від нього дотримання певних норм поведінки? У порівнянні з ним розумієш,якою вихованою та інтелігентною людиною був Одарич
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #8 Черкасчанин 19.03.2019 15:44
Все,капец,этот мер совсем поломался.Давайте нового. 8) 8) 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #7 Філолог 19.03.2019 15:31
У міського голови мова - завсігдатая забігаловок. ... у Лисянці, тепер до нас дочмурило. Пора повертатись додому.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #6 Ломбард 19.03.2019 13:44
Черкасах 160 рекламних носіїв – це порядок?
А чомуся всюди Тимошенко, з курсом Тарути :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+30 #5 Светлана 19.03.2019 13:37
ААА!!!! А против Тренкина толик не хочет "відкрити кримінальне провадження"? Весь город заставил сараями с мясом. Тренкин платит за использование земли? По поведению толика и по его высказываниям можно писать диссертацию и по психологии, и по психиатрии.