
Про це повідомляють в управлінні ДСНС України в Черкаській області.
24 березня в обласному центрі сталося загорання сухостою на відкритих територіях в районі вулиць Героїв Холодного Яру та Оборонній. Вогонь ліквідували черкаські рятувальники. Загалом, площа пожеж, причиною яких стало необережне поводження з вогнем, склала 2 га.
Ще три пожежі сухої трави, було ліквідовано в місті Умань. Наймасштабніша пожежа була ліквідована на відкритій території вулиці Визволителів. Вогонь, що поширився на гектар сухостою, впродовж 20 хвилин ліквідували рятувальники місцевого пожежно-рятувального підрозділу, які оперативно прибули на місце події.
Інші пожежі, уманські рятувальники приборкали на відкритих територіях Вінницького шосе та вулиці Залізняка. Причиною пожеж у районному центрі стало необережне поводження людей з вогнем.
реклама