За рік на Черкащині зменшилося на 55 000 підприємців малого бізнесу. Вони скаржаться на недосконалість законодавства та утиски з боку представників інстанцій, інформують «Экономические известия» з поcиланням на «Gazeta.ua».
– Майже половина підприємців припинили свій бізнес через нестачу коштів. Цьому в більшості сприяли фінансова криза, корупція і надмірний податковий тиск. Деякі підприємці вказують на те, що законодавство часто змінюється невмотивовано, – розповіла про результати проведеного Черкаською обласною асоціацією розвитку підприємництва дослідження її виконавчий директор Наталія Ушакова.
За її словами, половина опитаних підприємців, зокрема Черкас, найбільшу проблему розвитку малого бізнесу вбачають в недостатній правової захищеності.
– Трохи менше вважають, що міська влада приділяє недостатню увагу їхнім проблемам. Це сигнал для детального вивчення проблем малого бізнесу, надання йому невідкладної допомоги та підтримки. Більшість готова отримувати у вигляді консультацій, семінарів, рольових ігор, методичних матеріалів. Підприємці пропонують, зокрема, створити на сайті міськвиконкому сторінку, де б вони могли вносити пропозиції і повідомляти про хабарництво. Разом з обласною адміністрацією створити інформаційно-ресурсний центр, – зазначила Ушакова.
– У міськвиконкомі існує номер оперативної служби. Усі пропозиції малого та середнього бізнесу ми готові врахувати. Щодо співпраці, то на сайті міської ради створили рубрику «інвестиційні проекти». На найближчій сесії затвердимо спрощення оформлення прав на розміщення кіосків. У нас достатньо налагоджена робота для участі у виставках і тендерах з посольствами різних країн. Цього року організовуємо дві міжнародні виставки. наприкінці квітня будемо вибирати кращого підприємця та роботодавця року. У червні проведемо конкурс бізнес-планів, – пообіцяла головний спеціаліст відділу стратегічного розвитку управління економічного розвитку Черкаського міськвиконкому Леся Богодаєва.
Міський голова Черкас Сергій Одарич в Грузії вивчав досвід ведення бізнесу.
– Їм вдалося зробити законодавчу базу стабільною і прозорою, а також подолати корупцію. Це дозволяє бізнесу почувати себе комфортно. Команда фахівців вивчає досвід для впровадження на нашому рівні, якщо треба, то будемо пропонувати і на державному, – додав заступник директора департаменту економічної політики та розвитку Черкаського міськвиконкому Олександр Вовк.
реклама
Коментарі
Это подсадная утка.
-----
Можно вопрос? Что производилось этими препринимателям и, и какую группу товаров теперь черкащане не будут видеть? ПРОЧЕРК, ну вы же вроде немного стабилизировали сь и можете написать объективно что-то. В семье муж, жена, тесь, теща , папа и мама. Все предпринматели...для того, чтобы уходить от налогов по единому податку. Такой ляпсус могу привести в пример во время избирательной компании, когда избирали депутатов города. Один из кандидатов от ПР (онторгует спиртным и стоял с палаткой перед горсимполкомом) опубликовал в газете свое реноме. Сам, преприниматель мама учитель и преприниматель...
Пишите уже лучше про календарь майя и конец света
Не смішіть мене та людей навколо, я типа ЧП, так мене оформив мій роботодавець, з причин описаних нижче.
І таких як я тисячі, і всі про це знають, одна Ви ніби не курсі справ.
А уж про те що в людей немає грошей я просто не вірюь, вийдіть на вулицю та подивіться накриги, всі прям с голоду пухнуть та в обносках ходять, а про авто просто я промовчу.
Єдиного соціального внеску
а Черкащани якось цього і не відчули.
Частіше за все, ці ЧП роблять для мінімізації оподаткування і приховування доходів.
Стрічка RSS коментарів цього запису