реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026
Депутат Черкаської міської ради Юрій Тренкін звернувся до міського голови Черкас Анатолія Бондаренка по допомогу у вирішенні питання покращення транспортного сполучення у мікрорайоні Митниця. Відповідне звернення з проханням розглянути можливість закупівлі двох одиниць автобусів на баланс КП «Черкасиелектротранс» і розробити найбільш запитані маршрути він зареєстрував у Черкаській міській раді.

1516434694-524

«До мене, як до депутата міськради, регулярно звертаються жителі Митниці щодо неможливості повною мірою користуватися правом на пільговий проїзд у міському транспорті.

Річ у тому, що Митниця стрімко розвивається і розбудовується. Натепер тут уже налічується майже 40 тис. жителів. Транспортне сполучення цього мікрорайону з іншими районами міста забезпечується тролейбусним і автобусним транспортом. Однак тролейбусне сполучення покриває лише невелику частину Митниці (район вулиці Припортової).

Тому я і вирішив звернутися до міського голови Черкас», - пояснює депутат.

Нагадаємо, оновлення роботи комунальних підприємств  - пріоритет діяльності міського голови Анатолія Бондаренка.

58033068_1066572183540278_1653016368292823040_n

Про це повідомляє сайт Черкаської міської ради.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #11 Митниця 28.04.2019 20:43
Показовий момент: у кінці квітня у цього кадра лише перше офіційне звернення (вихідний №1). Гнати таких ковбасників треба драною мітлою
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #10 Дональд Трамп 28.04.2019 09:15
Тренкин чокнутый что ли ?Целуется с бондаренко каждый день,мудрят с городским бюджетом,начина я с Канева и кончая в соихкабинетах и хатах-ему в письменном виде ответ в соседний дом-тупое,а вот в детские садыф и школы сбрасывать свою колбасу по диким ценам ума хватает.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #9 Юрій 28.04.2019 08:25
Цитую ???:
Пише, що потрібно закупить АВТОБУСИ на "Черкасиелектрот ранс" - тобто, ТРОЛЕЙБУСНИКАМ? :eek: :eek: :eek:

А що дивного? Були ж раніше Вольво та Ікаруси!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #8 Антон 27.04.2019 18:13
У Треньки взагалі шаріки за роліки заїхали, треба зберегти це звернення як взірець маразму. Пропонувати закупити автобуси для тролейбусного парку- це чергове ноу-хау від Черкаської "Батьківщини".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Пассажир 27.04.2019 17:56
А район вантажного порту? Нам тимчасово пустили тролейбуc N 12. Ми звичайно радi,але вiн ходить до 15,00. А як би вiн курсував до 19.00.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #6 Гроші 27.04.2019 17:47
Цитую Светлана:
И снова, и опять - тренкин, бондаренко, мытница. Других районов в городе больше нет? Как же достала эта парочка "Семен да Одарочка"!

А хто ваш депутат? Що йому заважає подавати свої проекти, стосовно мікрорайону де ви живете? Чому цей депутат нічого не робить? Ходіть до його приймальні, як жителі Митниці ходять за допомогою до Тренкіна. То може той депутат почне ворушитися. Круті на тролейбусах не їздять, це для простих людей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Гроші 27.04.2019 17:38
Проблема є і її потрібно вирішувати. Але якщо просто докупити 2 тролейбуси, які їздитимуть тільки по Припортовій, це нічого не дасть. Зараз ремонт частини вулиці Героїв Дніпра ще не завершений і там можна було б встановити тролейбусну лінію, нічого не руйнуючи. Якби протягнули тролейбусну лінію від Річкового порту по Козацькій, далі по частині Героїв Дніпра і від Гагаріна до бул. Шевченка, це було б дуже добре!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 Дахнівчанин 27.04.2019 17:37
Цитую Светлана:
И снова, и опять - тренкин, бондаренко, мытница. Других районов в городе больше нет? Как же достала эта парочка "Семен да Одарочка"!

А Дахнівка, коли буде забезпечена, якщо буде по мажоритаркі йтиме, ми автора по ножи на Нуль.Як Юлю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #3 Не вопрос! 27.04.2019 14:52
Еще одна промбудиндустри я,решит этот вопрос ,как и транспорта,так и для карманных расходов.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 Светлана 27.04.2019 14:07
И снова, и опять - тренкин, бондаренко, мытница. Других районов в городе больше нет? Как же достала эта парочка "Семен да Одарочка"!