Проте у плани чоловіка свої корективи вніс суд, яким було прийнято рішення про примусове видворення іноземця. Міграційники супроводили громадянина Білорусі до пункту тимчасового перебування іноземців, а після виготовлення свідоцтва на повернення його неминуче чекає вороття у країну походження.
Історія громадянина Республіки Білорусь не поодинока, адже протягом квітня на території області виявлено 91 порушника міграційного законодавства, з них – 24 неврегульованих мігранта. Упродовж двох тижнів розповідатимемо основні правила перебування іноземців в Україні та наслідках їх порушення у межах інформаційної кампанії.
реклама
Коментарі
Не знаю, що у тебе і звідки "витєкаєт", але ти зря абідєлся, бо коментатор "???" у пості №1 навряд чи мав на увазі, що такі, як ти "панаєхавшиє" справді мають офіційний статус біженця - іноді вони потрапляють у списки на депортацію просто з-за того, що пересиджують тут, не бажаючи повертатися додому - і тим самим порушують терміни перебування в Україні.
Ви помиляєтеся, пійманий у Черкасах білорус - швидше виняток із правил. Вони взагалі рідко вириваються за межі своєї країни - в силу одного з найгірших у Європі паспортів. А якщо й емігрують - то найчастіше до Польщі і Литви.
А от росіян, разом з молдаванами, в'єтнамцями і узбеками - справді найбільше серед нелегальних емігрантів, яких ловлять на території України і видворяють за її межі. Про це заявляв десь у січні-лютому голова Держприкордонсл ужби Петро Цигикал. Справедливості ради, він уточнював: тільки частина з цих росіян просить в Україні політичного притулку або нелегально осідає на роботу і проживання. Інша частина намагається тікати через нашу територію ще далі від росії - найбільше у Чехію і Німеччину.
Цикаво, с чего вы взяли, что они беженцы, и что их больше других? Из статьи ни то, ни другое никак не вытекает.
Там же начебто "лафа суцільна"?
Стрічка RSS коментарів цього запису