Партія вільних демократів декларує намір самостійно брати участь у парламентських виборах цього року, висуваючи власних кандидатів у округах, до яких увійдуть райони Черкас. Про це написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook лідер фракції ПВД у Черкаській міській раді Олег Ліходькін.

Команда мера Черкас братиме активну участь у виборах-2012

Команда мера Черкас братиме активну участь у виборах-2012


  Остаточне рішення команда мера Черкас Сергія Одарича прийматиме після затвердження Центрвиборчкомом кількості та меж округів. Нині попередньо обговорили можливі кандидатури на боротьбу за депутатські мандати. Таких претендентів у ПВД чотири: депутат міськради Андрій Більда (по округу, до якого увійде Придніпровський район Черкас), депутат міськради Микола Мирза (по округу з Дахнівкою та Казбетом), мер Сергій Одарич (Південно-Західний район) та директор Дирекції парків Олександр Радуцький. Останній, як зазначає лідер фракції ПВД, сам висловив бажання балотуватися.

реклама

Коментарі  

 
+1 #23 Депутат 09.04.2012 20:39
[quote name="Микола Кудрявцев"]Умовно шановний КРВ, брехня вас не прикрашає. Я є головою конкурсної комісії, за весь час (а це півтора роки) ЖОДНОЇ скарги щодо її роботи не було, тим паче щодо вимагання. І не ганьбіть себе ]
Ви знаєте Миколо не один день живемо в Черкасах і знаємо як потрапляють на работу до Черкаського міськвиконкому.А ви переконували черкащан своєю професійністю коли скорочували райони? Ви думали за людей? Та ви краще скажіть як ви прийшли на рроботу до міськвиконкому і як отримали керівну посаду, це буде черкащанам цікавіше знати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #22 КРВ 09.04.2012 19:29
Цитую Микола Кудрявцев:
Умовно шановний КРВ, брехня вас не прикрашає. Я є головою конкурсної комісії, за весь час (а це півтора роки) ЖОДНОЇ скарги щодо її роботи не було, тим паче щодо вимагання. І не ганьбіть себе безглуздими нападками на наших працівників, спробуйте прийти і переконати, що ви набагато більш професійні. Чомусь впевнений, що крім анонімних коментарів у вас навряд чи вийде хоч щось, навіть скласти елементарний документ..

А от ми і подивимось як будуть проходити конкурси надалі і хто пройде по них свої чи чужі люди, я вже не говорю за молоде покоління після закінчення вищого навчального закладу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #21 Справедливость 06.04.2012 15:38
Цитую Ужасть:
А почему до Верховной Рады не баллотируется Нина Набокина? Я лучше проголосую за неё! Набокина достойна быть народным депутатом от нашего города! Я ЗА НАБОКИНУ!!!

Так нужно балотироваться и Директору департамента економики Удод и работнику финансового управления Федоренко, вот это депутатки будут в верховной раде :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #20 Микола Кудрявцев 06.04.2012 14:45
Умовно шановний КРВ, брехня вас не прикрашає. Я є головою конкурсної комісії, за весь час (а це півтора роки) ЖОДНОЇ скарги щодо її роботи не було, тим паче щодо вимагання. І не ганьбіть себе безглуздими нападками на наших працівників, спробуйте прийти і переконати, що ви набагато більш професійні. Чомусь впевнений, що крім анонімних коментарів у вас навряд чи вийде хоч щось, навіть скласти елементарний документ..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #19 Володимир 06.04.2012 09:25
Цитую Сакс:
Цитую Ужасть:
А почему до Верховной Рады не баллотируется Нина Набокина? Я лучше проголосую за неё! Набокина достойна быть народным депутатом от нашего города! Я ЗА НАБОКИНУ!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: Любят миня чиркащаны... подражають :lol:
Ребята, я уже писал... я против всех ПОЛИТИКОВ, я за УКРАИНУ и чтобы наша страна, держава! была по уровню жизни и внешнему виду на улице - европейской страной, а не хохляцкой фазендой пройдысвитив :P

Дитинко, тобы скылбки років?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #18 Валентина 06.04.2012 09:23
Цитую Победа:
:lol: Можу поспорити: в ЧЕРКАСАХ ЗА ВІЛЬНИХ ВІД СОВІСТІ ДЕМОКРАТІВ І ДЕСЯТИ ГОЛОСІВ НЕ НАБЕРЕТЬСЯ. :sad: Всіх дістали! :lol:

Давайте, с удовольствием с вами поспорю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #17 КРВ 05.04.2012 21:55
Цитую вв:
А може варто обрати Одарича, та таким чином позбавити Черкаси від нього? А з прдонами якось самі вирішимо! Сомо собою...

Цитую вв:
А може варто обрати Одарича, та таким чином позбавити Черкаси від нього? А з прдонами якось самі вирішимо! Сомо собою...

Ви що здуріли? Куди його обирати до Верховної ради? Ви що хочете щоб він і там хаос розвів як і в міськвиконкомі? Скільки через нього пішло порядних людей, подивіться кого він там залишив працювати і яку команду набрав? Якщо у вас є діти то пошліть їх для прикладу пройти конкурс на вільну посаду, яка є у міськвиконкомі.Гарантую без взяток не пройде конкурсу.І це все команда Одарича.Куди йому працювати у Верховній раді? Нехай зі своєю командою та депутатами їде до Грузії можливо їх там приймуть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #16 U-А 05.04.2012 20:03
Одарич вже линять думає))))))А Радуцький вільний соціаліст? :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 Сакс 05.04.2012 18:16
Цитую Ужасть:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 федор принципиальный 05.04.2012 18:11
позор черкассам пипец украине с такой биографией образованием или за год уже насобирали несколько миллионов