На сесії обласної ради 6 квітня визначиться, хто займе місце Анатолія Рибака

На сесії обласної ради 6 квітня визначиться, хто займе місце Анатолія Рибака

Відставка першого заступника голови Черкаської обласної ради Анатолія Рибака викликана його станом здоров’я. Про це «Прочерку» повідомив голова обласної ради Валерій Черняк.

– Він був прооперований в Києві. З урахуванням такої ситуації зі здоров’ям, Анатолій Миколайович звернувся до мене і пояснив, що вирішив написати заяву на звільнення, – повідомив Валерій Черняк.

Тепер голова обласної ради чекатиме пропозицій від фракцій стосовно кандидатур на посаду першого заступника голови. Валерій Черняк каже, що вже надійшла пропозиція від депутата облради Любов Майбороди, яка пропонує віддати посаду першого заступника опозиції. Усі пропозиції Валерій Черняк обіцяє розглянути.

Разом з тим, на посаду першого заступника голови претендує і провладна фракція Партії регіонів. Однак як повідомив «Прочерку» голова фракції ПР Анатолій Кузьмінський, лише сьогодні він забиратиме в обласній раді для розгляду документи сесії. Фракція засідатиме вранці у п’ятницю і саме тоді регіонали визначаться, кого пропонуватимуть на місце Рибака.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #16 Анатолій Ов. 08.04.2012 08:26
Цитую Фелікс:
Цитую Юрій Федорович:
Коли Толя робив в Придніпровськом у райвиконкомі був дуже нормальним. Та й коли на пенсії сидів,лихо за ним не водилося.А коли ці прийшли,то його лихий попутав.Не судіть люди його так строго. Він іде бо з бандою робити не може.


ХА-ХА-ХА!!!
А чому роками ж...пу вилизував Одаричу та Тулубу?!!!
Якби не абортували, то лизав би й далі...
Він прекрасно знав що ці *** знищують Україну, бо свідомо голосував і підписував завідомо злочинні рішення, про що свідчать кримінальні справи по об"єктах, які він курував в Одарича і Тулуба!
З таких фашисти формували поліцейські загони!
Ганьба зрадникам України!!!

Може воно і так,але за ...вилизував Миколайович може цьго фелікса вкоротить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 петро пилипович 07.04.2012 15:34
Цитую семенович:
Цитую Юрій Федорович:
Коли Толя робив в Придніпровськом у райвиконкомі був дуже нормальним. Та й коли на пенсії сидів,лихо за ним не водилося.А коли ці прийшли,то його лихий попутав.Не судіть люди його так строго. Він іде бо з бандою робити не може.

Федорович вспомни ми в Іркліїві йому говорили,що це банда.Він шо казав,я їх бакланів спользую.То коли спользували і викинули самого він каже банда.

На рибалці все можна говорити.А нащо в інтернеті.Рибака вже й так притопили,а ти семенович його зовсім утопиш.А ще друг його.Чи просто собутильнік?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #14 семенович 06.04.2012 12:15
Цитую Юрій Федорович:
Коли Толя робив в Придніпровськом у райвиконкомі був дуже нормальним. Та й коли на пенсії сидів,лихо за ним не водилося.А коли ці прийшли,то його лихий попутав.Не судіть люди його так строго. Він іде бо з бандою робити не може.

Федорович вспомни ми в Іркліїві йому говорили,що це банда.Він шо казав,я їх бакланів спользую.То коли спользували і викинули самого він каже банда.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Фелікс 06.04.2012 09:30
Цитую Юрій Федорович:
Коли Толя робив в Придніпровськом у райвиконкомі був дуже нормальним. Та й коли на пенсії сидів,лихо за ним не водилося.А коли ці прийшли,то його лихий попутав.Не судіть люди його так строго. Він іде бо з бандою робити не може.


ХА-ХА-ХА!!!
А чому роками ж...пу вилизував Одаричу та Тулубу?!!!
Якби не абортували, то лизав би й далі...
Він прекрасно знав що ці *** знищують Україну, бо свідомо голосував і підписував завідомо злочинні рішення, про що свідчать кримінальні справи по об"єктах, які він курував в Одарича і Тулуба!
З таких фашисти формували поліцейські загони!
Ганьба зрадникам України!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 О. ЧУПРИНА 06.04.2012 09:01
Цитую Юрій Федорович:
Коли Толя робив в Придніпровськом у райвиконкомі був дуже нормальним. Та й коли на пенсії сидів,лихо за ним не водилося.А коли ці прийшли,то його лихий попутав.Не судіть люди його так строго. Він іде бо з бандою робити не може.

Якщо Рибак говорив,що вважає їх БАНДОЮ,то боротись повинен,а не в кущі ховатись.Похоже на те,що Ви його давній товариш,допомож іть йому залишитися людиною.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Юрій Федорович 05.04.2012 17:54
Коли Толя робив в Придніпровськом у райвиконкомі був дуже нормальним. Та й коли на пенсії сидів,лихо за ним не водилося.А коли ці прийшли,то його лихий попутав.Не судіть люди його так строго. Він іде бо з бандою робити не може.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #10 Анастас 05.04.2012 17:41
Цитую СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА:
А фотографию эту припоминаю.Это была пресс-конференция по "Андреевской" даче. Тогда "уважаемый" клеймил позором Майбороду, защищал коньяк Тулуба и "переставал уважать" Александра Чуприну.Сейчас же вынуждает быть неискренним Валерия Черняка, не правда ли?

Еще Анатолий рассказывал о собаках,которые его чуть не съели на входе на Андреевскую дачу,о том,что ремонт никто не делал,и о каких-то "злочинцах".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 Депутат облради 05.04.2012 17:34
Завтра це питання піднімуть опозиційні фракції.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #8 Фелікс 05.04.2012 17:18
Така доля дешевої вуличної дівки...
Толю використав при розкрадання власності черкащан Одарич, давши здерибанивши бюджетні гроші лише на турнікеті, так само використав і Тулуб, дозволивши трошки запустити мізинчик в канівські відкати.
Всі нинішні кримінальні справи по Каневу - результат діяльності чи бездіяльності Толі, як куратора реконструкції.
Тому і втік, щоб не посадити.
Ганьба місцевим свинопасам, які за шмат гнилої ковбаси з рук шлеперів при владі обкрадають пам"ять Тараса і всіх українців, ганьблядь всю Україну !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 karmen 05.04.2012 16:59
Ой!!! А що, зараз є інші причини виходу на пенсію?