реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026
Члени Черкаської обласної організації «Об’єднання «Самопоміч» обрали серед своїх членів найдостойніших майбутніх кандидатів до Верховної Ради від партії за принципом відкритих списків. Загальні збори осередку відбулися сьогодні. На збори прибули нардепи від цієї політсили Олег Лаврик та Ірина Сисоєнко.

Як повідомив керівник Черкаської обласної організації В’ячеслав Скічко, майбутній список «Самопомочі» до парламенту складатиметься з трьох частин: чинні народні депутати, члени партії на регіональному рівні та незалежні громадські експерти.

IMG_20190515_121352_1

Із Черкащини до списку пропонуватимуть п’ять осіб. Їхні кандидатури та рейтингування в списку саме й розглядали сьогодні.

– Ми провели рейтингове голосування, визначилося п’ять кандидатів. На зборах ми їх рейтингували, тобто визначали, хто йтиме першим в списку, хто останнім. Це представники різних районів області. Було таємне голосування, – розповів В’ячеслав Скічко.

І визначили таку послідовність: В’ячеслав Скічко, після нього обласний рейтинг посіла Діна Жук-Вербова (Чигиринщина. депутат ОТГ), третьою стала Наталія Коваль, яка очолює осередок «Самопомочі» у Шполі. Далі - депутат Черкаської міської ради та голова міської організації «Об’єднання «Самопоміч» Олексій Романов. І закриває п’ятірку черкащан Олександр Мокрієнко – голова Канівської міської організації «Об’єднання «Самопоміч».

– Як буде йти справа далі? Я говорив про три частини списку. От ми визначили своїх кандидатів, а інші області визначать своїх і відповідно один через три формуватиметься загальний список: народний депутат-представник організації-експерт. Це в нас другі збори по Україні. Перші збори були в Чернівецькій організації, – каже В’ячеслав Скічко.

IMG_20190515_122514_1

Окрім того, на зборах партійці рейтингували діючих народних депутатів. Таких 15 осіб. Голосуванням черкаські самопомічівці поставили оцінку нардепам та визначали, яке місце вони мають зайняти у виборчому списку. Тож до першої п’ятірки потрапили: Олег Березюк, Оксана Сироїд, Тетяна Острікова, Ірина Сисоєнко та Олег Лаврик.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #4 Собак нє трогать 16.05.2019 12:33
Славко успіхів тобі !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #3 справедливий 16.05.2019 09:09
Щурі, які у подальшому розбігаються.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #2 Цинік 16.05.2019 08:36
"Самопоміч" - поможи собі сам)))цирк)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #1 Ахмет 15.05.2019 21:57
Не партія, а карикатура :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100