реклама

реклама

Під час сьогоднішньої сесії Черкаської обласної ради, у ході виступу депутата від Радикальної партії Вадима Гайовича, на трибуну поклали предмет жіночої білизни.

Gajovich-710x434

Про це повідомляє «Вичерпно».

У той час, коли пан Гайович розповідав про те, що в сесійній залі знаходяться депутати, повноваження яких припинені у достроковому порядку, до трибуни підійшов молодик і поклав перед депутатом атрибут жіночої білизни зі словами: «З Днем народження. Це вам від Бороди».

Деталі у відео.

реклама

Коментарі  

 
+5 #8 Что за бред? 31.05.2019 14:50
Цитую Гроші:
Спідню білизну депутат може передати до музею, в експозицію про сучасне політичне життя Черкас.

И тебя сдать в музей - в почетный караул сторожем возле красных трусов? :-x
Задолбали уже: сначала читаешь о том, как какие-то придурки трусами машут в облсовете и людям их вручают - а потом читаешь комменты озабоченного придурка, западающего на тему нижнего белья! Для таких лохов и делали это шоу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #7 Гроші 31.05.2019 12:54
Спідню білизну депутат може передати до музею, в експозицію про сучасне політичне життя Черкас.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 язон 31.05.2019 12:29
Суровые мужики последним поделились, самым дорогим!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 Ох 31.05.2019 09:48
Цитую Та ти шо!:
Цитую Ох:
Біда в тому що націоналістів в області очолює не етнчний українець, тому дуркує, доля України йому по приколу.

Їх створювали політсили які вже 28 років по приколу керують державою. А фінансують їх

http://www.trust.ua/news/162301-v-ssa-dokazali-cto-vo-svoboda-tagniboka-rabotala-na-anukovica-i-moskvu.html

Поки про це трубили наші очевидці О. Тягнибок не звертав на "провокаторів" увагу, як тільки натякнув Монафорт зразу впав на дно, мабуть до наступних розпоряжень бенефіціарів, ну і по ходу може забудуть, побратимам доведе що так треба було....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #4 Та ти шо! 30.05.2019 22:17
Цитую Ох:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 Ох 30.05.2019 21:58
Біда в тому що націоналістів в області очолює не етнчний українець, тому дуркує, доля України йому по приколу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+34 #2 Черкащанка 30.05.2019 19:03
У Ботнара і його ... "свобода" від честі, гідності, поваги,повна "свобода" від людяності, порядності. А де ж воно всьому навчиться, якщо немає ні освіти, ні розуму, ні досвіду - тільки тваринні інстинкти і потреби!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+37 #1 007 30.05.2019 18:31
Він розповідав, що в залі сидить не зрозуміло чому Ботнар. Після цих слів Ботнар направив свого посіпаку і той приніс якусь ганчірку. Це показує в чергове рівень нашого Юрка.