реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026
Головуючий на сьогоднішній колегії перший заступник ОДА Тарас Висоцький підбив підсумок своєї 3-місячної роботи на посаді, адже його представлення відбулося 20 березня.

64655889_453975915181205_6177574400980680704_n

– Мій тримісячний досвід на посаді продемонстрував на різних рівнях відсутність поваги людей до людей. Працюючи на випередження, ви маєте свій робочий телефон, який може бути вашим робочим місцем, але давайте слухати виступаючих, – сказав Тарас Миколайович. – Другий момент – це ефективна робота тощо.

Перший заступник ОДА попросив уваги і порадив усім дві години активно попрацювати на колегії, а тоді вже їхати робити на місці.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #12 Дістали вже! 21.06.2019 10:27
"Мій тримісячний досвід на посаді продемонстрував на різних рівнях відсутність поваги людей до людей. Працюючи на випередження, ви маєте свій робочий телефон, який може бути вашим робочим місцем"(С)
НАМОЛОВ СІМ МІШКІВ ВОВНИ - І ВСІ НЕПОВНІ :-x
Косюк, забери назад у Миронівку цього***!
Заодно і Вельбівцю купи квиточок на маршрутку до Лисянки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 ??? 21.06.2019 09:40
Висоцький суєтиться, намагаючись влізти у крісло замість Вельбівця.
До Вельбівця повернувся і влупив його по потилиці "бумеранг" - бо він пів року тому так само зробив з Ткаченком.
Класика жанру, картина Рєпіна "Павуки у банці". ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 зміст 20.06.2019 22:51
На городі бузина,а в Києві дядько. Щось таке
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Не той профіль 20.06.2019 22:50
Цитую Клерк...:
А я казав....що таких як цей Тарас не можна підпускати навіть свиней пасти в полі...

Та він же не по свинях, а по курях спеціаліст)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Клерк... 20.06.2019 19:01
А я казав....що таких як цей Тарас не можна підпускати навіть свиней пасти в полі...