реклама

реклама

Голова Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Вельбівець інформацію про своє звільнення із посади ні підтвердити, ні спростувати не може. Про це він повідомив в особистому коментарі телеканалу «UA: Черкаси».

index

- Я дізнався про це зі ЗМІ, так само, як і ви. Жодного офіційного документа від уряду, який прийняв якесь рішення вчора, в мене немає, тому щось інше я не можу коментувати. Заяву на звільнення я не писав, — зауважив Олександр Вельбівець.
Нагадаємо, що Кабмін схвалив проєкт розпоряджень президента про звільнення трьох голів ОДА: Рівненської — Олексія Муляренка, Черкаської — Олександра Вельбівця і Житомирської — Ігоря Гундича.

реклама

Коментарі  

 
-7 #17 Карпо 23.06.2019 19:14
Так у Вас в Лисянці це родове....*****
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #16 Алекс 23.06.2019 15:11
Цитую Пророк:
АЛЕКС , А ТИ УРОД І ТЕЖ ІЗ НИМИ МЕТАЛОЛОМ В ЛИСЯНЦІ ТИРИВ,,,ЯКЩО ТАК ПЕРЕКОНЛИВО ЗНАШ ХТО ЧИМ ЗАЙМАВСЯ ТАМ

Звісно знаю хто крав і зробив на цьому статки, бо виріс із Толиком -каструльою, тому й пишу тобі, що ти дебіл.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #15 Пророк 23.06.2019 11:59
АЛЕКС , А ТИ УРОД І ТЕЖ ІЗ НИМИ МЕТАЛОЛОМ В ЛИСЯНЦІ ТИРИВ,,,ЯКЩО ТАК ПЕРЕКОНЛИВО ЗНАШ ХТО ЧИМ ЗАЙМАВСЯ ТАМ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #14 Алекс 22.06.2019 23:13
Цитую Пророк:
Сашко, певертайся в Лисянку терити металолом по колгоспам

Ти не пророк, а дебіл, металолом в Лисянці тирив Толік Бондаренко звідти і призвисько каструля.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #13 Пророк 22.06.2019 20:03
Сашко, певертайся в Лисянку терити металолом по колгоспам
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #12 Копієвський Петро 22.06.2019 15:33
Чому так очі витріщив із переляку
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Кінолог 21.06.2019 18:43
Цитую Світлана:
Цитую країна чудес:
Слава Богу!

Да, тут по городу сплетничают, что на его место метит тренкин.

Це як той Трєнкін "мєсто мєтіт"? Хтось бачив, як він на крісло Вельбівця задню лапу піднімав?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #10 Копієвський Петро 21.06.2019 18:11
Я можу тебе бензкоштовно відтарабанити на "Нашу Рябу"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 ??? 21.06.2019 09:33
Цитую Світлана:
Цитую країна чудес:
Слава Богу!

Да, тут по городу сплетничают, что на его место метит тренкин. Даже ездил в Киев на собеседование. Так что - «Хрен редьки не слаще».

Тренкин? :lol: :lol: :lol: Это тот случай, когда со сви*ым ры*ом пытаются попасть в калашный ряд.
Банальный слух, запущенный "для пущей солидности" самим Тренкиным. :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #8 Аліса 21.06.2019 09:05
та пакуй валізи , ПАРАЗИТ!