
Протягом гідровипробувань фахівці Черкаської ТЕЦ перевірятимуть магістральні теплові мережі, що розташовані вздовж вулиць: Нижня Горова, Кобзарська, Різдвяна, Нарбутівська та Симиренківська. У будинках по зазначених вулицях протягом випробувань буде відсутнє гаряче водопостачання.
Наразі Черкаська ТЕЦ продовжує підготовку теплового господарства до нового опалювального сезону, перевіряючи тепломагістралі на щільність та міцність, аби виявити і ліквідувати найбільш зношені ділянки мережі та запобігти появі поривів взимку. На сьогодні вже ліквідовано 85 відсотків пошкоджень, які виявили під час першого етапу гідравлічних випробувань.
Також у рамках підготовки до зимового періоду на підприємстві наразі здійснюється ремонт обладнання задля безперебійного та надійного проходження наступного опалювального сезону.
Адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПрАТ «Черкаське хімволокно» звертається до жителів міста з розумінням поставитись до тимчасових незручностей, викликаних проведенням гідравлічних випробувань.
Проведення випробувань здійснюється під тиском 16 атмосфер. Тому, звертаємося до всіх споживачів, при виявленні пошкоджень тепломережі негайно повідомляйте за телефонами: 64-02-76; 39-72-35; 31-90-70.
Про це повідомляє пресслужба Черкаської ТЕЦ
реклама
Коментарі
То у вас місце якесь зачакловане.
Або вам просто байдуже, якщо ви стільки днів без води!
Район вокзалу. Води немає з 5 травня і по цей день.
"Другий етап"(с) ?! Нехай буде ,але без ПЗР !
В ходе испытаний систему порвало в клочья. Испытывали - 3 дня, остальное время - ремонтировали. Ставили латки, которые при следующих испытаниях опять слетят.
Шо там можна випробовувати 37 днів?
Стрічка RSS коментарів цього запису