реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026
Департамент інфраструктури поінформував про стан проведення робіт на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення, вулицях і дорогах комунальної власності у населених пунктах Черкаської області, які фінансуються у 2019 році.

hid_vykonannia_07_18

Відповідну інформацію розміщено на сайті ОДА.

Роботи проводять відповідно до затвердженого переліку:

- об’єктів, які підлягають першочерговому ремонту за кошти, передбачені на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах в Черкаській області на 2019 рік (92 об’єкти) (розпорядження 290 від 26.04.2019);

– об’єктів, які підлягають першочерговому ремонту за кошти, передбачені на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення в Черкаській області на 2019 рік (99 об’єктів) (розпорядження 290 від 26.04.2019);

– об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, які фінансуватимуться за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2019 році (220 об’єктів) (розпорядження 186 від 02.04.2019);

- об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, які будуть фінансуватись у 2019 році за рахунок залишку коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, отриманих у 2018 році (12 об’єктів).

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #4 Деня 28.07.2019 22:15
Дорог как не было так и нет ,главе департамента давно пора искать работу!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #3 Ірина 25.07.2019 10:05
Напрямок Черкаси-Канів - жахіття :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #2 Денис 24.07.2019 15:57
Чем занимался этот отдел инфраструктуры все предыдущие годы? По мне , так тупо тырил деньги, выделяемые на ремонт дорог в области. Ибо худших дорог чем на Черкащине, в Украине нет. Позорище, а не дороги. Бюрократических трутней, ща воровство бюджетных средств, приписки, и бездеятельность к ответу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #1 Думка 23.07.2019 11:13
І про що ця інвормація для простих громадян? Ні про що! Це лише ще одне підтвердження бездіяльності керівництва Черкаської ОДА і цілої купи чиновників-бюрократів. А дорога Н-16 Умань-Черкаси, найважливіша артерія області, як була зруйнована, так і залишається в такому стані до цього часу (за виключенням об'їзду м. Шполи), незважаючи на те, що більша половина літа вже пройшла.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100