реклама

реклама

Президент України Володимир Зеленський доручив міському голові Черкас Анатолію Бондаренку за півроку вирішити проблему з інфраструктурою в двох мікрорайонах міста. Про це Володимир Зеленський сказав на нараді в Черкасах.

IMG_20190731_144312

Мова йшла насамперед про дитсадки та аптеки в районі вулиці Корольова та в районі молокозаводу. Зеленський все не міг допитатися в мера, скільки треба часу для вирішення ситуації.

– Скільки дасте часу, за стільки зробимо. Я не обговорюю наказів президента, - сказав весело Анатолій Бондаренко.

Після дискусії мер таки визнав, що на це треба хоча б рік. Але Зеленський дав півроку.

– Це чесно. І побачимо, як за півроку будуються дороги, - сказав президент.

У свою чергу міський голова подякував президенту, що той запросив його на нараду до обласного будинку рад, бо, мовляв, попередня влада такого не робила. Бондаренко навіть порахував, що за чотири останні роки його не запрошували в обласну раду на високі наради.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #12 МУЦАЛХАНОВ 04.08.2019 15:53
КАСТРЮЛЯ НІЯКИЙ ТИ НЕ ЖЕЛІЗЯКА ЯК САМ СЕБЕ НАЗИВАЄШ. А НАСТОЯЩИЙ ЛИЗУН ТИ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Уманский Еврей 04.08.2019 02:46
Что то весь этот цирк похож на "прямые линии" с Путиным. Разница в одном, Зеленский ездит по областям и на спор спорит с чиновниками, когда дорогу построят, когда мост исправят, кто продаст своё авто чтобы закрыть дырку в бюджете. Бардак 21 века, Украина!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 Дональд Трамп 01.08.2019 09:56
Как просил вова с утра смеяться,так народ и смеется,неужели смех растянется на 5 лет ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #9 Свідомий громадянин 01.08.2019 02:01
Вы посмотрите на поведение кухарчука,гопни к,сидит сипается, шею разминает!мля когда эта мр.азь будет сидеть уже в тюрьме?что такое?как эта п.длюка вобще может находиться возле людей власти???!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Учитель 31.07.2019 22:21
Складається враження,що інших проблем в Черкасах немає,окрім садочків і аптек на Корольова.А дороги вже всі замостили,а з комунальним обслуговуванням вже все вирішили?Кримінальні справи щодо очільників уже всі закриті?Незаконна забудова Набережної зупинена?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #7 Исайдер 31.07.2019 22:18
Посмотрел року написали президенту Здравствуте Уважамій Господин президент.Вы хотели получить еще одного холуя пестуна? Знакомтесь Бондаренко А.В. с ручной собачкой Кухарчучкой Мер несчасного города Черкассы. Во всей красе..страдалец и борец за свои деньги..Количество заместителей которого просто поражает.. Теперь мы будем страдать до весны..Ищу другую работу.. Зло кажется побеждает.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 блазень 31.07.2019 21:27
Гвозди бы делать из этих людей...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #5 ??? 31.07.2019 20:52
Тоха, ти зрозумів хоч, що ти пообіцяв?
Навіть якщо тобі вже зараз припинити класти на карман, і твоєму Ботнарю з усією його "свободівською" шоблою - то ви не встигнете це зробити.
Хоча б тому, що не вмієте нічого іншого, окрім плитку класти і фонтанчики ліпить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+36 #4 ЮЗР 31.07.2019 19:22
Толик сраколиз 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+32 #3 Марк 31.07.2019 19:13
Оце попав Толік ! Запасаємся попкорном - за півроку дві школи і два дитсадка Зе пообіцяти - це на голову не налазить. Зе - юморист ще той, добре, що не місяць дав.