Слідство перевірить особисті речі та документи батька заступника мера Андрія Ботнара, який, за версією поліції, може бути причетним до нападу на Вадима Комарова.

Про це йдеться в ухвалі Придніпровського райсуду Черкас від 30 липня, пише 18000

Як зазначається в матеріалах слідства, однією з версій вчинення злочину проти Вадима Комарова є помста через його журналістку діяльність.

скрін

Під час відпрацювання цієї версії правоохоронцями перевірялася конфліктна ситуація Комарова з Юрієм Ботнаром щодо розслідування його дій стосовно своїх підлеглих. Так, в опублікованих Комаровим матеріалах йшлося про вимагання заступником мера від директора ДЮСШ “Спартак” Тетяни Бордовської, аби остання взяла на себе відповідальність за роботу ДЮСШ у будівлі, яка не введена в експлуатацію.

Слідчі ГУНП стверджують, що до вчинення злочину може бути причетним та володіти інформацією, яка має значення для досудового розслідування, батько Юрія Ботнара – Андрій, що також є членом ВО «Свобода».

Отже, виникла необхідність у проведенні тимчасового доступу до речей і документів, а саме: інформації про з`єднання мобільного телефону, про вхідні, вихідні, нульові дзвінки, СМС-повідомлення за абонентським номером, а також інформацію про дату, час активації та місце, час і дату, коли здійснювалося поповнення рахунку, інформацію про GPRS з`єднання за вказаними телефонними номерами в період з початку року.

Ухвалою від 30 липня Придніпровський райсуд задовольнив клопотання слідчої ГУНП Юлії Бончук. Ухвала оскарженню не підлягає.

Зазначимо, також слідчі розглядають версію, за якою до організації нападу на Вадима Комарова може бути причетний так званий «смотрящий», що нині відбуває покарання у 62-й виправній колонії.

Нагадаємо, після нападу, що стався 4 травня Вадим Комаров перебував у стабільно тяжкому стані. У ніч 20 червня він помер у лікарні.

реклама

Коментарі  

 
+5 #10 Петя 07.08.2019 01:35
Якийсь 100 грамовий ботнар каламутить воду...Хочеться виламати дубця та вілшмагати цю дитину, бо бити в обличчя страшно, після першого удару скопититься
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #9 Улан-Уде 06.08.2019 18:30
Цитую Бондаренко вміє думати?:
Так званий "мер" давно повинен був би гнати ***ною мітлою Ботнаря з мерії - замість того він тільки призначає все нових його прислужок на посади в департаментах. Вже навіть для ... тепле містечко знайшлося.
Рейтинг "Свободи" - майже повний нуль, інтелектуальні потуги зграї Ботнаря - так само повний нуль. ТАК ЧИМ ЖЕ ВОНИ ТРИМАЮТЬ ЗА ЖАБРА БОНДАРЕНКА?! Чи не тим, що знають щось більше, аніж поліція, про серію інших резонансних подій у місті? ;-)

"Мер", як завжди у таких ситуаціях, втік у відпустку. Просто є у Тохи одне секретне незалізне місце - воно йому завжди підказує, коли треба залягти на дно. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #8 ??? 06.08.2019 15:56
Цитую язон:
Семейка Ботнаров, похоже, по уши в ............. Но в ДАННОМ случае - скорее копы пытаются перевести на них стрелки, чтобы замять версию расправы над Комаровым по заказу бандюков и продавшихся им копов с Хуторов.

Виправні колонії підпорядковані ДКВС - Державній кримінально-виконавчій службі України (керівник - генерал-майор вн.сл.Крикушенко).
ДКВС України НЕ підпорядковуєть ся МВС, а Крикушенко НЕ підпорядковуєть ся Авакову.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #7 Уважний 06.08.2019 15:48
Цитую язон:
Семейка Ботнаров, похоже, по уши в ................. Там только начни копать! Но в ДАННОМ случае - скорее копы пытаются перевести на них стрелки, чтобы замять версию расправы над Комаровым по заказу бандюков и продавшихся им копов с Хуторов.

Згадайте, що було після замаху на Комарова у травні. Керівництво зони на Хуторах абсолютно все залишалося на своїх місцях - бо від них після бунту перевірки з Києва не вилазили. А Ботнар повністю щез з горизонта - намагався не відсвічувать на жодному публічному заході і схоже, що взагалі щез з Черкас. Вперше за три місяці з"явився тільки пару тижнів тому, "відкриваючи" столик для шахів у парку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #6 язон 06.08.2019 15:36
Семейка Ботнаров, похоже, по уши в ................. Там только начни копать! Но в ДАННОМ случае - скорее копы пытаются перевести на них стрелки, чтобы замять версию расправы над Комаровым по заказу бандюков и продавшихся им копов с Хуторов.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #5 Реаліст 06.08.2019 14:22
Це дуже добре, що і в слідчих, і в президента ЗЕ є прямий резон добитися встановлення особи вбивці і його тупих замовників.
Для слідчих це не так-то й тяжко, а ЗЕ поставить собі першу велику "галочку" як захисник прав журналістів. Тіпа, як тільки він прийшов - так і слідчі нарешті заворушилися.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #4 Авраам 06.08.2019 14:02
Спрут 'Свободи' майже повністю паралізував мера і виходу з пастки в нього немає.Хіба,що спалити 'хатку'-зробити харакірі.Але він на це не піде.Прикрився Кухарчуком як тараном проти свободівців.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+42 #3 Бондаренко вміє думати? 06.08.2019 13:28
Так званий "мер" давно повинен був би гнати ***ною мітлою Ботнаря з мерії - замість того він тільки призначає все нових його прислужок на посади в департаментах. Вже навіть для ... тепле містечко знайшлося.
Рейтинг "Свободи" - майже повний нуль, інтелектуальні потуги зграї Ботнаря - так само повний нуль. ТАК ЧИМ ЖЕ ВОНИ ТРИМАЮТЬ ЗА ЖАБРА БОНДАРЕНКА?! Чи не тим, що знають щось більше, аніж поліція, про серію інших резонансних подій у місті? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+40 #2 0077 06.08.2019 13:26
Всю цю "свободу " пересаджайте , там все одно є за що .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+49 #1 Дональд Трамп 06.08.2019 13:06
Похоже на правду,ну и свору собрал бондаренко-тренкины,бортни ки,....доносы,ботнары-ЖАХ !