Гарячі номера телефонів

Тиждень тому з полиць магазинів населених пунктів Одеської області зникла хлібобулочна продукція "Одеського короваю", яку знають ще як ТМ "Булкін". Її замінили вироби з аналогічними назвами старої продукції, але без старих логотипів і виробника ТОВ "Черкасихліб ЛТД". Що трапилось, хто тепер випікатиме хліб, за якою ціною його споживатимуть мешканці, видання bilyayivka.city дізнавалося у дистриб’ютора продукції "Одеського короваю".

За словами однієї з власниць підприємства-дистриб'ютора Ольги Калюжної, приводу для хвилювань немає. У підприємства, яке раніше забезпечувало хлібобулочною продукцією Біляївку, Одесу та інші населені пункти області, - новий власник. Виробництво не зупинятимуть. Асортимент залишиться той самий, змінять лише етикетки.

o_1di2h0i61747c8c170vbc3m943r

- Одеський коровай в свій час був окремим підприємством, а потім увійшов до мережі Lauffer Group, - пояснює Ольга. - Нещодавно ця мережа стала банкрутом і з 1 серпня припинила своє існування. Її викупило ТОВ "Черкасихліб ЛТД", які націлені продовжувати виробництво лінійки продукції, яку випускав Одеський коровай.

Нові господарі, розповіла Ольга, наразі виготовляють нове маркування для продукції. Саме тому зараз на прилавках серед хлібобулочних виробів можна побачити знайомі назви на продукції, але без знайомих етикеток Одеського короваю. Втім асортимент залишиться тим самим, як і ціна. Поки що вибори маркують звичайними надписами без логотипів, вказуючи нового виробника "Черкасихліб".

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100