реклама Делікат

Президент України Віктор Янукович дав доручення міністру освіти Дмитру Табачнику, міністру культури Михайлу Кулиняку та головам обласних та міських адміністрації підготуватись до 65-их роковин операції «Вісла». Про це йдеться на сайті глави держави.

До 30 квітня в закладах культури та навчальних закладах мають бути проведені тематичні уроки, лекції, бесіди про події, пов’язані з примусовим переселенням у 1947 році етнічних українців із південно-східних до інших регіонів Польщі, названі операцією «Вісла».

Також Віктор Федорович доручив прем’єр-міністру України Миколі Азарову, головам Львівської, Волинської та Рівненської облдержадміністрацій забезпечити організацію та проведення заходів жалобних заходів біля пам’ятників та пам’ятних знаків українцям, які стали жертвами депортацій у XX столітті.

Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко, міністр освіти Дмитро Табачник та міністр культури Михайло Кулиняк забезпечуватимуть організацію тематичної міжнародної наукової конференції.

реклама

Коментарі  

 
+2 #16 дядя вова 23.04.2012 19:38
Цитую Дядя Вася:
Оксано,бачив тут колись коментар "я йому про індики,а він мені про кури дикі".Оце той випадок.

А при чому тут Чабан?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #15 Дядя Вася 20.04.2012 13:24
Оксано,бачив тут колись коментар "я йому про індики,а він мені про кури дикі".Оце той випадок.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #14 Студент історик 20.04.2012 11:48
Наш Анатолій Юзефович завжди був принциповою людиною.Не подобається йому те,що зараз в Україні твориться,ось він і висловлює свою думку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #13 Оксана Колісник 20.04.2012 11:04
Цитую Дядя Вася:
В СССР мені було не соромно за країну,в якій я живу.А ось за Україну-соромно.Скажете,тимчасо ві труднощі? Так вони вже 20 років,а розвалена Німеччина до 1965го була вже провідною державою в Європі.А нам далі парять солов*їну,садки вешневі,вісли якісь,про які сам Федорович не має ані найменшого поняття,бо Євро-12,треба...А поки ми тут переписуємось,х тось кладе до кишені черговий мільярд наших з вами зароблених грошей.Люди,розплющіть очі.
Вам за Маму свою соромно? Яка постаріла,захво ріла, і вибачте, щось недодивляється, недочуває,якусь єрунду про молоді роки несе, може щось із нею ще "не так" - воно від немочі та віку всяке буває. А якщо ще дітки замолоду нерви мотали та все вимагали-тягли... Краса Мамина від цього блякне, здоров'ячко слабне... Хто винен, що Маму недогледів? Все ще соромно? Ну то пошукайте кращої мами!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА 20.04.2012 09:41
Цитую УкраїNець:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую Чабан:
Доручив,ніби Табачник без нього цього не розуміє.

Молодець Анатолій Юзефович,не чекав такої сміливості.Ректор такого собі не дозволить.

:-x :-x :-x Вперше бачу, щоб у нік на форумі повірили, як у реальну людину. А може "Чабан" - це просто той, хто овець та баранів пасе?

Может и баранов пасти и овец,но раньше за ним такой смелости не замечали.Молодец Анатолий!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #11 Дядя Вася 20.04.2012 08:38
В СССР мені було не соромно за країну,в якій я живу.А ось за Україну-соромно.Скажете,тимчасо ві труднощі? Так вони вже 20 років,а розвалена Німеччина до 1965го була вже провідною державою в Європі.А нам далі парять солов*їну,садки вешневі,вісли якісь,про які сам Федорович не має ані найменшого поняття,бо Євро-12,треба...А поки ми тут переписуємось,х тось кладе до кишені черговий мільярд наших з вами зароблених грошей.Люди,розплющіть очі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #10 УкраїNець 20.04.2012 08:00
Цитую Оксана Колісник:
наше "колисьдемократи чне" чудо у міськвиконкомі санкціонує нафталіновий агітпроп зразка 70-х

Ви помиляєтеся, пані Оксано! Це мегасучасна річ - "фейсвол Вєлікой Отєчєствєнной" ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Оксана Колісник 19.04.2012 19:31
Цитую УкраїNець:
Цитую Оксана Колісник:
А от мені цікаво, як розуміє Табачник операцію "Вісла"? Чи будуть у школах говорити про феномен тоталітаризму, у тому числі й комуністичного?

Операція "Вісла" була спрямована на знищення підгрунтя, бази УПА. Табачник УПА і все що з нею пов"язане, люто ненавидить. У Вас, Оксано, є варіанти відносно того, як "міністр" до цього відноситься.А відносно тоталітаризму: просто дочекайтесь 9 травня - і ви побачите, як вони знову порозвішують прапори СРСР і портрети Сталіна.
Щодо Табачника у мене, як Ви кажете "варіантів", немає. Щодо "презентації" тоталітаризму, то 9 травня чекати не доведеться - оно наше "колисьдемократи чне" чудо у міськвиконкомі санкціонує нафталіновий агітпроп зразка 70-х у вигляді стели побіля Святотроїцького Собору. Серед мене роз'яснювальну роботу вести не треба. Я звертаю увагу на те, що дітям мізки можуть смітити з потроєною силою.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Ню-ню 19.04.2012 15:47
Смішний заголовок.Так наче Тулубові през.окремо нагадував.Довго ж ви на таких "Заманухах" протримаєтеся! ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 УкраїNець 19.04.2012 15:09
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую Чабан:
Доручив,ніби Табачник без нього цього не розуміє.

Молодець Анатолій Юзефович,не чекав такої сміливості.Ректор такого собі не дозволить.

:-x :-x :-x Вперше бачу, щоб у нік на форумі повірили, як у реальну людину. А може "Чабан" - це просто той, хто овець та баранів пасе?