– За термінами будівництва робітники там мають працювати в суботу і неділю. Я приїхав у суботу і склалося враження, що всі робітники і техніка полетіли від нас разом з президентом. Коли я приїхав в суботу там не було нікого… При мені приїхав переляканий технагляд, – сказав губернатор.
Голова ОДА сказав, що все було задокументоване.
Нагадаємо, що Зеленському в Черкасах показували капітальний ремонт злітно-посадкової смуги.
Директор летовища Іван Далібожак заявив, що капітальний ремонт злітно-посадкової смуги, розпочатої в 2018 році, планують здати в експлуатацію до 1 грудня.
Вартість робіт становить 128 млн грн. Також є проектна документація на перон і рульову доріжку. Зважаючи на те, що з Черкас до Києва веде єдина дорога, потреба в авіасполученні очевидна.
Зеленський казав, що має намір звертатися до бізнесу, аби він допоміг у найближчі два роки повернути Черкаському аеропорту статус міжнародного.
реклама
Коментарі
Реальної роботи не буде. Хлопці прийшли з бізнесу і думають, що країною керувати це те ж саме, але це зовсім різні речі.
Стрічка RSS коментарів цього запису