реклама

реклама

Враховуючи не легку кадрову ситуацію, що склалася в області та бажаючи підставити плече новому очільнику Обласної державної адміністрації, обласна організація Політичної Партії "Сила і Честь" прийняла рішення делегувати на відповідальні посади у виконавчій гілці влади своїх представників.

Про це «Прочерку» повідомив голова правління Черкаської обласної організації « Сила і Честь» Олександр Чуприна.

66137949_2927295030829953_5204677219384819712_n

«Зокрема вчора направлена пропозиція про призначення заступником голови ОДА з гуманітарних питань доктора історичних наук,професора Боєчка Владислава Федоровича», – зазначає Чуприна.

В 2013 році він разом з “регіоналами” виступав проти Євромайдану, розповідав людям про те, що студенти виступають не за якісь цінності, а за отримують за це кошти. Про це пише «Дзвін» посиланням на активіста Павла Прибіша. До речі, під дописом активіста маємо і досить цікаву переписку діячів.

До слова, один з учасників переписки, Юрій Ботнар сам колись претендував на посаду заступника голови ОДА, але його так тоді й не призначили...

13e15e54281b0d9dbc850291b4c02001

реклама

Коментарі  

 
+3 #67 СОЛДАТ 05.09.2019 18:52
Цитую Natali:
Владислав Федорович дуже класний викладач і гарна людина, Зараз таких дуже мало. А придурок, зо пише образи під різними ніками просто заздрить успішним людям, бо сам невдаха :lol:

Наталочко!- ти губки витерла перед тим як писати цю маячню? :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #66 Natali 05.09.2019 03:56
Владислав Федорович дуже класний викладач і гарна людина, Зараз таких дуже мало. А придурок, зо пише образи під різними ніками просто заздрить успішним людям, бо сам невдаха :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #65 НЕ ЗАТЯГУЙТЕ ПАНОВЕ 04.09.2019 13:58
ЗАТЯГУВАННЯЯ У КАДРОВИХ ПРИЗНАЧЕННЯХ ШКОДИТЬ СПРАВІ.
ВЛАДИСЛАВ БОЄЧКО ГІДНА КАНДИДАТУРА НЕ ТІЛЬКИ НА ЗАПРОПОНОВАНУ ПОСАДУ.
ЙОМУ ПІД СИЛУ ОЧОЛИТИ МІНІСТЕРСТВО.
Н Е З А Т Я Г У Й Т Е П Р О Ц Е С П Р И З Н А Ч Е Н Н Я!

ВЛАДИСЛАВ ФЕДОРОВИЧ МОЖЕ І ПЕРЕДУМАТИ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #64 Не вірю зовсім 04.09.2019 10:52
Цитую osbb53@ukr. net:
Дякую за пораду, це технічні огріхи))) Більше звертайте увагу на зміст повідомлення)))

І цей ходячий "технічний огріх" пре, як голий в баню, у керівники ще чогось, окрім трьох студентів на факультеті?
Дві однотипні грубі помилки у двох реченнях не можуть бути "технічними" - така тупа відмазка не припустима для студента-першокурсника, а не те що "тіпа доктора наук". :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #63 osbb53@ukr. net 04.09.2019 00:27
Дякую за пораду, це технічні огріхи))) Більше звертайте увагу на зміст повідомлення)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #62 Пора ставити крапку 03.09.2019 22:29
Цитую Боєчко:
Про гроші за посаду або підлабузництво може писати людина,що незнає мене особисто. Так що мій сімейний бюджет непостраждає!)) ))

"Не знає" і "не постраждає" пишеться окремо. ;-)
Дивно, як цього НЕ ЗНАЄ цілий "проФФесор", який до того ж так нав'язливо набивається на посаду "гуманітарного" заступника.
Думаю, обласна влада НЕ ПОСТРАЖДАЄ від того, що до неї не потрапить (а він точно не потрапить!) такий "цінний спеціаліст". :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #61 Боєчко 03.09.2019 21:27
Про гроші за посаду або підлабузництво може писати людина,що незнає мене особисто. Які мотиви цієї людини важко визначити. Я ніколи не займав будь-яку посаду держслужбовця і гідно почуваю себе. Якщо платити за посаду, то треба відробляти гроші, а це не для мене, шлях у нікуди. Так що мій сімейний бюджет непостраждає!)) )) Я переконаний, що часи грошей у сумках за посади уже у минулому. Треба бути оптимістом і власною працею змінювати життя на краще, або виїзжати за кордон.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #60 СОЛДАТ 01.09.2019 08:48
Цитую Чорнобаївець:
СОЛДАТ..
НІКОЛИ ВОЇН, ТАК СЕБЕ НЕ НАЗВЕ(мій дід тому свідок)
А матюхня якась - запросто

Не знаю СВІДКОМ чого був ( чи є) твій дідусь, але те що ти закінчена мразота - це очевидно. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #59 Чорнобаївець 01.09.2019 00:30
СОЛДАТ..
НІКОЛИ ВОЇН, ТАК СЕБЕ НЕ НАЗВЕ(мій дід тому свідок)
А матюхня якась - запросто
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #58 МІША СИРУЛАЄВ 31.08.2019 17:23
А чому б Пятра Андрущенка не запропонувати, голову колгоспу "Придніпровське" Чернобаівського району, якиц за 28 прків побував у всіх партіях, крім партіі "Слуга народу"