22 серпня, на території Головного управління Національної поліції відбулися заходи із вшанування пам’яті правоохоронців, які загинули під час виконання службових обов’язків. Серед цих мужніх та сміливих чоловіків, є й сержант внутрішньої служби Олексій Жирний, який у далекому 1990 році загинув під час ліквідації пожежі в одному з корпусів Черкаського педагогічного інституту.

68785509_2409972185706075_3062654325948940288_o

Серед присутніх на заходах була і делегація черкаських рятувальників на чолі із начальником Управління ДСНС України у Черкаській області Віктором Гвоздем.

69268193_2409972025706091_6871269519738798080_n

Виступаючи перед присутніми, Віктор Михайлович зазначив: «Професія поліцейського, як і професія рятувальника, завжди пов’язана з ризиком, і її обирають люди, які готові жертвувати своїм життям заради інших. Скільки б часу не пройшло, пам'ять про наших Героїв завжди буде з нами. З тими, хто стоїть у строю; тими, хто знаходиться на бойовому чергуванні. Ми завжди будемо пам’ятати їх подвиг».

69468655_2409972232372737_2365992462826078208_n

Присутні вшанували загиблих правоохоронців хвилиною мовчання. В пам'ять про колег було проведено молебень за упокій душі померлих та відбулося покладання квітів до меморіального знаку.

69469811_2409972039039423_832746974183686144_n

На завершенні заходів, Віктор Гвоздь зустрівся та поспілкувався з членами родини Олексія Жирного, - дружиною Лідією Дмитрівною та донькою, Наталією, яка продовжуючи справу батька нині працює в аварійно-рятувальному загоні спеціального призначення Управління.

Про це повідомляє ДСНС України в Черкаській області.

реклама

Коментарі  

 
0 #1 Перехожий 22.08.2019 21:59
А хто в синіх беретах, десантно-штурмові наче в бордових? Хто "прапор підняв"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100