Напередодні Дня Незалежності черкаська родина Боєчків отримала лист від українського журналіста Романа Сущенка, якого з 2016 року утримують у російській в’язниці за звинуваченням у шпигунстві.

69421386_611830815891992_6117619011170598912_n

Роман Сущенко

Європарламент ухвалив резолюцію, в якій зазначено, що Роман Сущенко та інші українські громадяни «незаконно утримуються» в ув'язненні на території Росії. Депутати Європарламенту закликали негайно звільнити цих людей і сприяти їх поверненню на Батьківщину.

«Сьогодні отримали лист і малюнок із російської в’язниці політв’язня і друга нашої родини Романа Сущенка. Талантом і витримкою Роми я захоплююсь!» – написав у фейсбуці професор ЧНУ ім. Б. Хмельницького Владислав Боєчко.

реклама

Коментарі  

 
+10 #1 Боєчко 25.08.2019 10:13
Роман Сущенко народився і виріс у Черкасах. Навчався у 5 школі, це була одна із небагатьох україномовних шкіл Черкас середини 80 их років ХХ ст. Із Ромою ми жили в одному будинку і були дуже близькими друзями. Разом гуляли, займались спортом, залицялись до дівчат. Він завжди був дуже стриманий, але у душі романтик. Гарно малював і писав коротенькі іронічні розповіді. У нас було захоплення акваріумними рибками, ми навіть пару раз продавали їх на базарі))). У дворі нас була ціла компанія і ми разом зробили собі приміщення для спорту та розваг, назвали її Конурою. Після школи всі поіхали на навчання, але продовжували дружити. Рому у місті знають і пам‘ятають багато його друзів: Славік, Гріша, Руслан, Андрій,Женя та усі передають йому слова підтримки. Місту Черкасам і 5 школі є можливість пишатись своїм мужнім земляком, талановитим журналістом, що у російській в‘язниці невпав духом і залишається українським патріотом!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100