реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026
У Черкасах госпіталізували 12 осіб з отруєнням напівфібрикатами з гіпермаркету "Делікат+", що в ТРЦ "DEPO't center".

1567668603-628

Про це повідомили у Державній службі України з надзвичайних ситуацій, пише zmi.ck.ua

4 вересня до ДСНС надійшла інформація, що з 2 до 4 вересня до Черкаської інфекційної лікарні з підозрою на харчове отруєння госпіталізовано 12 осіб (з них 5 дітей), які вживали напівфабрикати придбані у магазині "Делікат+" м. Черкаси.

Проводиться комплекс протиепідемічних заходів.

Як повідомляли напередодні в ГУ Держпродспоживслужби в області, споживачі отруїлися млинцями. Попередні діагнози - гостра кишкова інфекція, середній ступінь важкості.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #8 Іванна 16.01.2022 10:24
Краще було б відшкодувати сім'ї Шаповал лікування. Чесне ім'я дорожче за гроші. Та і не у грошах справа. Керівництво мережі відверто зневажає власних відвідувачів. Хіба люди настільки дурні та ниці?
як можна казати про те, що коментарі будуть лише після перевірки... Коли вже є факти отруєння?
Просто ганебно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 yazon 07.09.2019 14:46
Цитую Сергей:
проблема не в антисанитарии, которой, к слову, я там особо не вижу. Скорее всего яйцa, в редких случаях их плохо хранят, но с деликатом это маловероятно. Тогда вопрос к поставщику.

Продукция в буфете могла быть инфицирована только при приготовлении или выдаче - то есть, виновник - не вымывший руки работник, оказавшийся носителем инфекции.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 Сергей 06.09.2019 12:17
проблема не в антисанитарии, которой, к слову, я там особо не вижу. Скорее всего яйцa, в редких случаях их плохо хранят, но с деликатом это маловероятно. Тогда вопрос к поставщику.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 yazon 06.09.2019 10:55
Причина отравления в данном случае -антисанитария в магазине. Но почему врачи молчат о самом вирусе, вызывавшем отравление не только у посетителей Деликата- в сети многие черкащане жалуются на те же симптомы: внезапный понос, температура, тошнота. Заболевание, как правило, проходит само в течении суток, многие даже к врачу не обращаются - и люди идут на работу, дети -в школу, не подозревая, что стали разносчиками инфекции. СТАДНИК, АУ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 ченчик 05.09.2019 21:04
гарненька реклама для магазину...........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Рагулечки домой! 05.09.2019 20:07
Там вообще никакой дисциплины нет. Кто как хочет - так и работает. Лично видел, как одна сотрудница стояла и кашляла над курами-гриль. Ни платком, ни даже рукой прикрыть рот она не догадалась.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #2 yazon 05.09.2019 12:50
В последнее время эта сеть совсем спаскудилась. Отвратительный ассортимент, особенно молокопродуктов , перебитые сроки реализации на продукции, мошенничество с ценами, обсчёт на кассах... Давно перестал тула заходить - здоровье дороже!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #1 Саідомий громадянин 05.09.2019 11:09
От так вот,вот вам и табличка ревизора...