реклама Делікат

реклама

Кожного року серед потужних та успішних компаній України експерти обирають тих, хто показав найбільш значущі результати. 22 серпня поточного року переможців Національного бізнес-рейтингу (представництво Міжнародного союзу національних бізнес-рейтингів) було офіційно оголошено у Торговельно-промисловій палаті України в Києві.

IGP9026 Золото цього престижного рейтингу отримала ТОВ «Вінницька птахофабрика», виконавчим директором якої є добре знайомий черкащанам Ігор Лещенко, спортсмен, патріот, бізнесмен, природоохоронець а з літа цього року й заступник голови правління агроіндустріального холдингу МХП з корпоративної та соціальної відповідальності.

Нагадаймо, саме у Черкасах розпочався його шлях загальнонаціонального до визнання. Здобувши освіту у нашому державному педагогічному інституті, Лещенко закінчив Національну Академію Служби безпеки України (спеціальність «Юрист-правознавець»). Проходив  службу в Управлінні СБУ в Черкаській області. Здобув титули майстра спорту міжнародного класу (чотирьохразовий чемпіон світу з пауерліфтингу у жимі штанги лежачи) й абсолютного чемпіону України та Європи у цій дисципліні. Вже в наші часи активно долучився до підтримки Збройних Сил України - відвідував українських вояків, доправляв туди гуманітарні вантажі та необхідне обладнання. Нагороджений орденом «Патріот України» за бездоганне служіння Україні, його ім’я внесено до Книги Пошани «Твої імена, Україно».

Саме системний підхід Лещенко до управління зробив очолюване ним підприємство найбільш успішним бізнесом в Україні за кведом 0147 Розведення свійської птиці.

Переможець – ТОВ «Вінницька птахофабрика», увійшла до переліку кращих  у своїй сфері діяльності підприємств. Отримала Золото серед суб’єктів господарювання України у номінації «Ділова активність» та золото серед суб’єктів господарювання Вінницької області за сумою місць одразу чотирьох номінацій фінансово-господарської діяльності.

Нагадаймо, торік підприємство значно наростило випуск готової продукції та підтвердило свій статус найбільшого виробника м’яса птиці в Україні та Європі. Цього вдалося досягти завдяки професіоналізму очільнику Вінницької птахофабрики, який не тільки налагодив бізнес-процеси, а й зумів належним чином мотивувати співробітників.

Під час урочистої церемонії у столиці голова оргкомітету Національного бізнес-рейтингу І. Литвинов висловив щиру повагу ТОВ «Вінницька птахофабрика» та її керманичу Ігорю Лещенко, як керівнику успішного підприємства, здатного досягати високих результатів.

«Минулого року ми запустили другу чергу переробного комплексу птахофабрики. Ми йшли до цього три роки і нарешті нове виробництво запрацювало. Це і є наше найбільше  досягнення 2018 року. Коли друга черга запрацює на повну потужність, виробництво продукції зросте вдвічі, а це, відповідно, нові робочі місця для вінничан, збільшення відрахувань до бюджетів різних рівнів, зростання соціальної відповідальності підприємства і сприяння розвитку місцевих громад», — сказав Ігор Лещенко.

Також він зазначив, що це перемога всього шеститисячного колективу птахофабрики, що входить до складу МХП.

За нагороду  «ЛІДЕР РОКУ 2018» змагалися 50 найбільш потужних компаній України. Згідно даних оргкомітету Національного бізнес-рейтингу, загалом дослідження проходило серед більш, ніж 315 тисяч підприємств України. У топ перелік потрапили лише найбільш ефективні, адже результати рейтингу спрямовані на орієнтир для клієнтів, партнерів, інвесторів. Обираючи переможців, журі акцентувало увагу на реальні досягненнях номінантів  у 2018 році. Адже мета конкурсу — визначення провідних підприємств у різних галузях з метою популяризації успіху у сфері бізнесу, формування та розвитку сумлінної конкуренції.

Нагадаємо, птахофабрика вважається бюджетоутворюючим підприємством. З виходом на повну потужність компанія може стати найбільшою у світі — річний випуск готової продукції підприємства сягне понад 500 тисяч тонн. Нині птахофабрика вже виробляє 300 тисяч тонн м’яса птиці на рік.

Компанія проводить активну соціальну політику в населених пунктах, де розташовано її виробничі потужності. Минулого року на благодійність та соціальні проекти у місті Ладижин та селах Тростянецького, Тульчинського та Немирівського районів спрямовано близько 53-х мільйонів гривень. У квітні цього року підприємство було визнано як найкраще та отримало нагороду у номінації «Корпоративна благодійність» і нагороджено «Оскаром добра», а МХП стало лідером Благодійності та КСВ в масштабах країни. За активну життєву позицію та соціальну діяльність Ігор Лещенко був обраний депутатом обласної ради від Ладижина, є членом постійної комісії з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #1 кухарчук 13.09.2019 15:48
Премію "Пі@ар-року" і пожиттєво, що усі знали-хто травить українців та знищує екологію!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат

bigmir)net TOP 100