На сайті Черкаської міської ради триває збір підписів за електронну петицію щодо ремонту фасаду Центру дитячої та юнацької творчості. Збір підписів ініціював черкащанин Віталій Гончаренко, пише Вичерпно
- Пропоную відремонтувати фасад Центру дитячої та юнацької творчості, що знаходиться у самому центрі міста і перебуває в аварійному стані. Ця будівля може стати окрасою нашого міста, — йдеться у тексті петиції.

Станом на 15 вересня електронна петиція набрала 43 голоси із 250 необхідних.

Черкащани матимуть змогу проголосувати ще впродовж 26-ти днів.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #5 юра 17.09.2019 08:12
Цитую Фонтанчик вже зробили:
Забєлін робить там бізнес, то нехай і фасади зробить

Там наші діти займаються і на зупинці навпроти людям буде приємніше знаходитись, а якщо його ще підсвітити взагалі красота буде. А забєліни приходять і йдуть...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 Фонтанчик вже зробили 16.09.2019 15:51
Забєлін робить там бізнес, то нехай і фасади зробить
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #3 Михайло 16.09.2019 14:03
Окраса міста не ця будівля, що на фото, а та, що зліва. А ця та будівля як і будівля податкової та інші - це пам'ятники комунізму.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #2 Каркар 16.09.2019 13:03
Плиткою викладуть?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #1 Казкар 16.09.2019 12:41
Не те фото подали. Аварійна частина будови ліворуч за кадром.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100