Гарячі номера телефонів
Додаток під назвою «My Pol», за допомогою якого можна буде в «один клік» викликати поліцію, запрацює на Черкащині 20 вересня орієнтовно в 12 годині дня. Про це під час сьогоднішньої пресконференції повідомив заступник керівника проекту Микита Стецюк, пише "Прочерк".

IMG_20190918_095700

За словами Микити Стецюка, це особливо важливо в ситуаціях, коли для виклику поліції не можна скористатися звуковим зв’язком – наприклад, коли злочинець поруч. Скориставшись додатком, можна викликати поліцію, не привертаючи його увагу. Також додаток буде корисним для людей з порушенням мовно-слухового апарату та іноземців, які не володіють українською мовою.

Реєструючись у додатку, користувач вводить необхідні дані про себе (прізвище, адресу, контактні дані), а також, за бажанням, групу крові, алергічні реакції тощо. Натискаючи клавішу виклику, користувач бере на себе всю відповідальність за правдивість виклику. Впродовж десяти хвилин до поліції постійно надходить оновлювана інформація про його місцеположення. Це важливо у випадку викрадення, обмеження волі тощо.

Крім виклику поліції, додаток дозволяє дізнаватися про поліцейські новини, допоможе оцінювати роботу патрульних поліцейських за номером їхнього жетону, дасть можливість отримувати інформацію про осіб, які розшукуються.

Черкащина стане 17-м регіоном України, де запроваджується дія цього додатку. Приміром, в Чернівцях він діє вже півтора року і зарекомендував себе з найкращого боку – час реагування скорочується на 40%.

За словами пана Стецюка, наразі, крім українських регіонів, у світі подібні додатки діють лише у двох містах – Дубаї і Сингапурі.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+9 #1 В.Белий 18.09.2019 14:43
викликати можна а приїде коли???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100