реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026
Єдина професійна футбольна команда Черкаської області «Черкащина» може бути знята з поточного розіграшу чемпіонату України в Першій лізі.

Фото tablo.ck.ua

У понеділок, 23-го вересня, відбулися збори клубу для обговорення подальших кроків, повідомляє «Табло». Футболістам запропонували розрахуватися з боргами і припинити участь в чемпіонаті або продовжити грати за ті кошти, які залишилися. Зараз команда схиляється до першого варіанту.

Головний інвестор «Черкащини» Володимир Лашкул не був присутній на зустрічі. По телефону функціонер розповів, що він минулого тижня припинив інвестиційну діяльність щодо клубу. На питання, чи означає це повне припинення існування клубу або зняття з чемпіонату в цьому сезоні, Володимир Лашкул відповіді не дав, ще раз підкресливши, що вже не має ніякого відношення до клубу.

Сьогодні, 24-го вересня, рішення про майбутнє клубу буде прийнято остаточно.

Після 10-ти зіграних турів «Черкащина» посідає 15-е місце в Першій лізі України, маючи в активі 5 очок за різниці забитих і пропущених м'ячів 11-24.

реклама

Коментарі  

 
+4 #2 Серега 24.09.2019 22:15
Рівень Лашкула - сільський клуб, рівня "Білозір'я". І якби поруч з ним були розумоворозвину ті "люди", а нє "стадо баранів", вони це б зразу зрозуміли!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #1 уболівальник 24.09.2019 13:54
Володимир Лашкул поводиться із клубом, як із іграшкою. Хочу граюсь, хочу кидаю. А це долі десятків людей! Якщо не мав змоги фінансувати клуб, то і не треба було розпочинати сезон і підписувати контракти з футболістами та тренерами. Ні для кого не є секретом, що жодний новий футболіст не приходить у каманду без погодження Лашкула. І хоч він і каже, що жодного стосунку до клубу не має, але кінцевим беніфіціаром усіх підприємств, яким формально належать права на гравців, являється Володимир Лашкул
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100