
Всі четверо витримали марафон і виклалися на «всі 100» і своїми результатами надали залікові бали в командну скарбничку.
Ліза Озеран із пуделем Янта була третьою в командній естафеті, Котолуп Сергій з безпородною Дінарою посів друге місце на трасах двоборства (снукер + гемблерз), Майнич Марина у складі команди посіла третю сходинку за сумою п’ятиборства.

Порадував феєричний виступ Анни Сторчеус із біглем Хеною, які стали абсолютними Чемпіонами України з аджиліті в категорії «міні». Аня, використавши свій досвід та уміння, також здобула бронзову нагороду в категорії «максі» на трасах «снукер + гемблерз» із молодим бордер-коллі Джетом.
«Щиро вітаємо з перемогою наших вихованців та їхнього тренера – Олександра Толстоп’ята!» – повідомляють у Багатопрофільному молодіжному центрі.
реклама