реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026
Черкаський міський зоологічний парк змінить свою назву на Черкаський міський зоологічний парк ''Roshen".

Відповідне рішення ухвалили міські обранці під час сьогоднішньої сесії. Спочатку виникали суперечки між депутатами, мовляв, таке перейменування містить у собі політичний підтекст. Втім, з третьої спроби рішення було підтримане 23-ма голосами ''за'', пише zmi.ck.ua

1570529812-843

''Зоопарк залишається у комунальній власності міста і все, що буде там впроваджуватись, також залишатиметься у власності громади. Це лише видозміна назви",- розповів директор зоопарку Євген Ван.

Юристи міської ради зауважили, що під час відкриття оновленої експозиції, міською владою була підписана угода, тож таке перейменування є ратифікацією такої угоди.

Також Євген Ван анонсував, що далі у зоопарку планується проведення реконструкції озера, будівництво дитячих майданчиків на території, будівництво експозиції для азійських тварин, будинку приматів та експозиції для пінгвінів.

реклама

Коментарі  

 
-2 #8 Сиделец 10.10.2019 08:35
Ще не все перейменували?Треба знов починати з провулкiв.Комiсiя,за що грошi отримує.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Казкар 09.10.2019 12:33
Неймовірно крута подія! Головне, на цьому не зупинятися. В Черкасах ще багато закладів та установ. Та й до самої назви міста можна додати назву якогось інвестора. Наприклад, Черкаси-МХП :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 СОЛДАТ 09.10.2019 12:13
Цитую Чорнобаївець:
Продукція на виході подібна.
Соя перероблена/перетравлена

Якщо соя набридла то переходь на ягель і березовий сік(з м"якоттю).Судячи з усього тобі вони рідніші. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #5 Чорнобаївець 09.10.2019 11:49
порохня мінусить аж дим йде.
Начхати на звірів - раБотать нада.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #4 Чорнобаївець 08.10.2019 23:24
Продукція на виході подібна.
Соя перероблена/перетравлена
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #3 Лютий 08.10.2019 19:51
Чомусь згадався анекдот, даруйте на слові:
Приходит новый русский, торгующий куриными окорочками, к попу и говорит ему:
- Папаша, дам $5000, если в молитве будешь говорить типа: "Господи, пошли нам куриные окорчка насущные".
Поп: "Нет."
- Дам $10000.
- Не буду в молитве ничего менять!
- Дам $15000!
- Еще слово и я вас отлучу от церкви!
Новый русский: "Интересно, сколько ему Дока-хлеб заплатила за 'Пошли нам хлеб наш насущный'?"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+35 #2 Вітаю! 08.10.2019 14:27
Це ж треба було так довго "тормозить" з перейменуванням !
Roshen - молодці і молодці ті, хто знайшов такого інвестора для зоопарку.
Ван на своєму місці. Пропоную Вана зробити мером Черкас, а Бондаренка, Бордунос і Ботнара відправить у зоопарк - тільки не в керівництво, а у відділ "примати" або "серпентарій". ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-14 #1 ЮЗР 08.10.2019 14:13
И морду улышающигося Порха 8) обязательно