реклама

реклама

Пропрезидентська партія "Слуга народу" планує змінити адміністративно-територіальний устрій України, об'єднавши області в регіони, а райони в округи. Про це заявив заступник голови фракції Олександр Корнієнко, пише Інтерфакс-Україна.

VZwomdJJ7OKM0OJ3Qn6dxyFLgYjTrOs8efIrElfE

За його словами, базовою адміністративною одиницею стануть громади, які мають бути більшими. Округ складуть всього 10-15 громад.

 

Також на рівні областей очікується призначення обласними радами голів виконавчих органів. При цьому повинен бути закон про службу в органах місцевого самоврядування, який давав би соціальні гарантії місцевим чиновникам, але при цьому не дозволяв би входити у виконкоми депутатам.

Ще буде призначатися префект, який повинен координувати роботу центральних органів виконавчої влади на місцях.

Корнієнко зазначив, що для цієї реформи потрібно змінювати Конституцію, в якій зараз не передбачені ні округи, ні регіони, ні префекти, а потім вже приймати нові закони.

Заступник голови "Слуги народу" додав, що в кінці листопада буде створено проект нового адміністративно-територіального устрою, після чого почнеться його обговорення з суспільством.

реклама

Коментарі  

 
+2 #18 марина 14.11.2019 15:26
каламойскай хоче під приводом взяти кредити у росії віддати всю Україну на тортури-ви що не бачите???ліквідувати області,райони-нас вже множать на ноль!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #17 СОЛДАТ 11.10.2019 16:33
Цитую Слуга НАРОДУ.:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Слуга Народу:
[quote name="СОЛДАТ"][quote name="Слуга Народу"][quote name="СОЛДАТ"][quote name="Слуга Народу"][quote name="юра"]З такими "слугами" до
Це ти собi зеленкою дiрку на лобi намалюй .Шо за Совєтами,частен ько до витверезника заїджав ,бо звiдкiля така ностальгiя по зеленому кольору?Може ти
чи твої батьки служили у НКВС та брали участь у рострiлах?

Знову знервованим виглядаєш...НКВС чомусь згадав...заспокойся...все буде добре...просто задницю бережи і тебе незабаром попустить :lol: :lol: :lol:

Солдат,твоя буйность нам известна, :

Кому это "нам"?Ты уже пишешь о себе во множественном лице? Или пытаешься создать видимость, что таких ватанов как ты, много на этом сайте тусуется? Ники еще не устал менять? :lol: :lol: :lol: Разбаловал вас ЗЕклоун...ох разбаловал... ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #16 Слуга НАРОДУ. 11.10.2019 13:45
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Слуга Народу:

Солдат,твоя буйность нам известна,но ты теряшь время зря.Вот другие буйнопомешанные ,рангом повыше(Белецкий )уже в Киеве штаб волонтеров организовали с лозунгом:ЛЮДИ ДОБРЫЕ,НЕСИТЕ ПЕЧЕНЬЕ,САЛО,МЛ ЕКО,ЯЙКО,КУРКУ и кто бы мог подумать:детско е питание.Конечно ГРОШI,ГРОШI,ГРО ШI,ГРОШI.
Вставай с дивана и вперед.Ну и что,что в Черкассах уже созданы ...ндцать штабов.Твой будет самым лучшим.Монетизируешь свою буйность
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #15 СОЛДАТ 11.10.2019 10:27
Цитую Слуга Народу:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Слуга Народу:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Слуга Народу:
Цитую юра:
З такими "слугами" до справжньої громадянської війни недалеко. Учасники бойових дій вже піднялись..

Скорiш,вже.Набридло чекати.А цi чорти,якi пiднялись,невдо взi й сядуть.

Ухххх!!!!- який "грізний" слуга...

ТИ з ким себе порiвняв...

"Слуга" - ти виглядаєш знервованим якимось.Та і словосполучення "під Донбасом" частенько вживаєш.Мабуть там(під Донбасом)тобі гарненько надерли... :lol: :lol: :lol:
.
Це ти собi зеленкою дiрку на лобi намалюй .Шо за Совєтами,частен ько до витверезника заїджав ,бо звiдкiля така ностальгiя по зеленому кольору?Може ти
чи твої батьки служили у НКВС та брали участь у рострiлах?

Знову знервованим виглядаєш...НКВС чомусь згадав...заспокойся...все буде добре...просто задницю бережи і тебе незабаром попустить :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 Казкар 11.10.2019 10:00
Ідея не нова. Змінити адміністративно -територіальний устрій хотіла кожна нова влада. Коли створювалася Черкаська область 1954 р, це теж не всім подобалося. Раніше писали, що вартість цієї реформи становить близько 10 млрд грн. Для порівняння - на діяльність РНБО в проекті бюджету на наступний рік закладено 28 млрд грн. Економічна вигода від реформи може бути велика через скорочення держапарату і встановлення економічно обгрунтованих меж адміністративно -територіальних одиниць. Але в Конституцію зміни вносити доведеться обов'язково.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #13 Слуга Народу 11.10.2019 08:50
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Слуга Народу:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Слуга Народу:
Цитую юра:
З такими "слугами" до справжньої громадянської війни недалеко. Учасники бойових дій вже піднялись..

Скорiш,вже.Набридло чекати.А цi чорти,якi пiднялись,невдо взi й сядуть.

Ухххх!!!!- який "грізний" слуга...

ТИ з ким себе порiвняв...

"Слуга" - ти виглядаєш знервованим якимось.Та і словосполучення "під Донбасом" частенько вживаєш.Мабуть там(під Донбасом)тобі гарненько надерли задницю ті самі учасники бойових дій.Що - сильно болить? Так ти ЗЕленкою помасти.Заодно ще собі хрестик на лобі намалюй.Щоб бачили хто ти такий. :lol: :lol: :lol:
.
Це ти собi зеленкою дiрку на лобi намалюй .Шо за Совєтами,частен ько до витверезника заїджав ,бо звiдкiля така ностальгiя по зеленому кольору?Може ти
чи твої батьки служили у НКВС та брали участь у рострiлах?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #12 СОЛДАТ 10.10.2019 21:07
Цитую Слуга Народу:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Слуга Народу:
Цитую юра:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-14 #11 Слуга Народу 10.10.2019 18:42
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Слуга Народу:
Цитую юра:
З такими "слугами" до справжньої громадянської війни недалеко. Учасники бойових дій вже піднялись, що буде з ринком землі теж ніхто не знає, а там і до федералізації, з новим територіальним устроєм недалеко.

Скорiш,вже.Набридло чекати.А цi чорти,якi пiднялись,невдо взi й сядуть.

Ухххх!!!!- який "грізний" слуга.Прямо - сядуть? Ти валізи вже спакував "сажальщік"???Понавибирали дебілів - тепер що не день то "сюрприз" :lol: :lol: :lol:

ТИ з ким себе порiвняв,рiвнял ьщик ссаний ?Ти чорт точно "СИДЕЛЬЩИК" десь пiд Донбасом
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #10 Іра 10.10.2019 16:01
Чому слуга народу займається не підвищенням зарплат,пенсій, покращенням достатку громадян,бороть бою з корупцією,а розводить нікому не потрібну демагогію про нові регіони? Як вони прийшли, розкол в краіні став ще більшим,ніж був
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #9 Арсен 10.10.2019 14:42
Де вони знаходять таких типажів,Господи прости?Не тільки реформи відподають,а й страшно заходити в Інтернет!