реклама Нормовен

реклама Нормовен

Відомий український журналіст Майкл Щур (Роман Вітонів) у передачі #@)₴?$0 пожартував з приводу падіння з велосипеду міського голови Анатолія Бондаренка.

Без імені

Днями Анатолій Васильович прямо в прямому ефірі фейсбуку під час велопрогулянки парком «Сосновий бір», розповідаючи про успіхи своєї команди, впав із велосипеду.

«Тотальне падіння авторитетів! Падіння топ-блогера: міський голова Черкас впав із велосипеда під час хизування своїми успіхами в прямому ефірі фейсбуку. Добре, що мер Черкас Анатолій Бондаренко не поїхав кататися на каруселі, а то б мали різкий зліт топ-блогера. Дуже ймовірно, що мер Черкас увійде у Книгу рекордів України як єдина людина, яка, падаючи з велосипеда, замість ***** каже: «Легенька зупиночка, невеличка». А якщо мер Черкас захоче з топ-блогера перетворитися на трендсеттера, то йому треба пересісти з велосипеда на щось більш прогресивне, наприклад, на четвертий сезон «Ріка і Морті», – зазначив Майкл Щур. – Неважливо, скільки разів ти падав, важливо, скільки разів ти після цього вставав і продовжував бути мером Черкас!»

Дивіться відео починаючи з 17:55.

Раніше Майкл Щур уже жартував над очільником Черкас. Так, у 2017 році він висміяв пояснення міського голови про те, що той всупереч конфлікту інтересів проголосував за виділення земельної ділянки своїй дружині.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100