реклама Делікат

Міська влада запроваджує додаткові автобусні та тролейбусні маршрути, які курсуватимуть на новий оптовий ринок «Фермерський», що кілька тижнів тому був відкритий по вулиці Смілянський неподалік від будівлі автостанції.

Загалом відкрили три тролейбусні маршрути (на одному з них можуть працювати автобуси). Вони охоплюватимуть Південно-Західний район, район «Д», площу 700-річчя, центр, вантажний порт.

За словами начальника управління вуличної інфраструктури та транспорту Віталія Дядченка, нові маршрути необхідні, аби жителі Черкас мали можливість добиратися до ринку, не здійснюючи додаткових пересадок у транспорті.

Із Південно-Західного району курсуватиме тролейбус № 14. Він рухатиметься вулицями Руставі, 30 років Перемоги, Смілянська. «Черкасиелектротранс» виставляє на цей маршрут один тролейбус. Він рухатимуться з інтервалом у 55 хвилин. Тролейбус працюватиме із 8.30 і до 18.00. У вихідні дні – з 6.30 ранку до 14.40.

Із району «Д» черкащан на оптовий ринок доставлятимуть тролейбусним маршрутом № 8Р («Аврора» – Аеропорт). Він курсуватиме вулицями Чигиринська, Добровольського, бул. Шевченка, Смілянська. На цьому маршруті працюватиме три тролейбуси. Інтервал руху складатиме 40-45 хвилин. Починатиме роботу тролейбусний маршрут із 6.40 ранку і завершуватиме о 18.00. У вихідні працюватиме до 14.30.

Також КП «Черкасиелектротранс» запускає додатковий маршрут, на якому можуть працювати автобуси «Вольво», які до цього їздили маршрутом № 1. Очікується, що транспорт  курсуватиме по маршруту «Вантажний порт – Аеропорт». Вони рухатимуться вулицями Горького, бул. Шевченка, Смілянська. На цьому маршруті працюватиме 4 тролейбуси (автобуси). Початок із 7.00 ранку, а завершення – о 18.00. Інтервал руху в межах до 20 хвилин. У вихідні дні маршрут працюватиме до 13.50.

Про це повідомляє прес-служба Черкаського міськвиконкому.

реклама

Коментарі  

 
+1 #1 Оля 29.04.2012 11:24
Когда же эта служба проснется и вспомнит за жителей микрорайона МЫТНИЦА? :-?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100