Саме їх частина черкаської влади, що є «свободівцями», називають винними у затягуванні процесі встановлення колеса огляду. Поряд з тим саме встановлення колеса черкаська «свобода» називає «перемогою», а заступник міського голови Черкас Юрій Ботнар в телеграмі інформує, що став одним з його перших пасажирів. Поряд з цим команда «свободівців» дякує платникам податків за «можливість розвивати Черкаси».
Водночас депутат Черкаської міськради Олександр Радуцький нагадав, що ідея по встановленню колеса огляду зародилася в черкаської влади ще у 2007 році, коли було створене комунальне підприємство «Дирекція парків» (яке зараз очолює «свободівець»).
– Головне, що ми тоді зробили – перевірили технічну документацію атракціонів. Знос металу був 40% і сесія прийняла рішення демонтувати багато атракціонів, адже це було небезпечно для здоров’я та життя людей, які могли проводити свій відпочинок на тих атракціонах. Ми виконали рішення сесії, але не витратили на це жодної копійки. Конкурсом була визначена фірма, яка своїми силами демонтувала атракціони і гроші взяла металом, – зазначив Олександр Радуцький. – По колесу огляду бажання було, але завжди коштам находили важливіше призначення. Так кошти були перенаправлені на будинок для дітей з інвалідністю, що на вулиці Конєва.
Згодом, вже в статусі секретаря міськради Олександр Радуцький продовжив роботу над проектом.
– Ми заклали гроші, зробили проект, провели експертизу і тендер. Провели першу оплату – аванс. На вінницькому заводі вже виготовляли кабінки. Я сам їздив в Вінницю для контролю. У контексті цього зазначу, що долучилися до створення колеса огляду всі, а не лише певні персони, як зараз це подається. Тож Дуже прикро бачити подібні банери у парку, які мають лиш політичне забарвлення.
реклама
Коментарі
Стрічка RSS коментарів цього запису