реклама
Будівельна компанія надія

6 листопада за відважний вчинок черкащанина Андрія Сироватського його родина отримала польське громадянство.

bab8040cad1f60nja3nja1yqsguthzbkpshmmjbamoe2jinbf0sg5yvx1bzzecwfhdm9epgmsvmaalrxxhadfvp3bh1dbah9whgfdlx4agedoemvdirayaaxvgwx1

Про це повідомляє 18000 з посиланням на «Польське радіо».

Під час ДТП, яка трапилась на автостраді А6 біля Щецина 9 червня цього року, Андрій, що живе і працює у Польщі, врятував декількох осіб. Коментуючи подію, черкащанин сказав, що свій вчинок вважав обов’язком, тим, що повинен був тоді зробити.

– За 100 м від себе я побачив великий вибух, а після нього – вогонь, вищий за вантажівку. Я побачив легковик з розбитим заднім вікном, у якому були діти. Як батько і чоловік, я повинен був їм допомогти, – розповів Андрій Сироватський.

Любуський воєвода Владислав Дайчак, який від імені президента Польщі Анджея Дуди вручив Сироватському і його родині акт про надання польського громадянства, зазначив, що всі пам’ятають цю трагічну подію.

– Де загинуло 6 осіб, могло загинути більше. Завдяки тобі, Андрію, цьому вдалося запобігти, завдяки твоїй винятковій людській позиції, вдачі, шляхетності, ти показав своїм вчинком, що людське життя – це найбільша цінність, – сказав Дайчак.

Він також додав, що 24 липня 2019 року було подано заяву з проханням про надання польського громадянства для родини пана Андрія і того ж дня Владислав Дайчак звернувся до президента РП з проханням прискорити цю процедуру.

aa67719_84c0e69_nja3nja1yqsguthzbkpshmmjbamoe2jinbf0sg5_yvx1bzzedwdhdm9epgmsvmaalrx_xhmddlh3b39cban_wxmdd1x0a3tfnko_cyvujuqxxslipa

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
реклама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ