15 листопада, заступник голови Черкаської обласної ради Андрій Сегеда завітав із ознайомлювальним візитом до комунальної установи "Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради".

3_2

Зокрема, відвідав приміщення, що на вулиці Академіка Корольова, де проходить підготовка до введення в експлуатацію тимчасової диспетчерської, що буде працювати до закінчення будівництва основного корпусу комунальної установи.

Також заступник голови обласної ради був присутній на навчанні, що проводиться в Навчально-тренувальному відділі Центру для журналістів провідних видань області та України.

Виконавчий апарат обласної ради

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100