реклама
Будівельна компанія надія
Черкащанин Віталій Андрієць став переможцем волонтерської премії “Євромайдан SOS 2019”. Чоловік три роки тому заснував майстерню “Мудрого теслі”, де безкоштовно навчає хлопців теслярства. Ця нагорода започаткована у 2014 році. За словами координаторки волонтерської премії Дар’ї Бичкової, мета заходу - відзначити людей, які займаються постійною волонтерською дільністю, не отримують за це грошей і не належать до жодної політичної партії, повідомляє Суспільне.

d7481161168a35d7_w

Черкащанин Віталій Андрієць проводить заняття із теслярства для дітей віком від семи до 10 років. Чоловік розповідає, що нині разом із помічниками опікується п'ятьма групами, де загалом 40 дітей. Додає, що завдяки позитивним відгукам, батьки постійно приводять до нього своїх дітей: “Мені здається, саме батьки відчувають десь залежність від гаджетів і спочатку бачать відгуки про те, що тут є такий простір, де можна хоча б на дві години відійти від цього. Можливо через те, що хочуть, щоб з’явився якийсь чоловік в житті хлопця, який зможе передавати свій досвід праці з руками або життєвий досвід”.

Віталій розповідає, що заявку на участь у премії подала незнайома йому дівчина, яка побачила його роботу. Запрошення на вручення нагороди чоловіку прийшло на електронну адресу.

Віталій Андрієць, черкащанин: “Мені було цікаво бути присутній на ній, бо хотілося поспілкуватися з іншими волонтерами, з людьми, які щось в Україні роблять доброго. Сказали моє ім’я, що нагороджується Віталій Андрієць, то навіть не повірив. Розгубився, але все ж таки зібрався, вийшов на сцену і все було добре”.

Серед вихованців майстерні Богдан Кравченко та Петро Каро. Хлопці розповідають про свого наставника.

Богдан Кравченко, вихованець майстерні: “Він розказує, як робити все правильно і що якщо ти щось робиш, то треба 4 рази вимірять і відрізати. Я взагалі з дитинства люблю трудове і мені сюди подобається ходити”.

Петро Каро, вихованець майстерні: “Він мудрий, він все знає. Ми можемо зробити і принести додому, і використовувати це”.

Координаторка волонтерської премії “Євромайдан SOS 2019” Дар’я Бичкова розповіла, що сама номінувала Віталія на премію:“Ми дійсно з ним не знайомі, я просто випадково побачила у Фейсбуці, прочитала, думаю: стоп! Це ж абсолютно підходить під наші всі вимоги, критерії. Оскільки номінувати може будь-хто, то я так само маю право номінувати, оскільки я не впливаю на розгляд журі жодним чином. Ця ініціатива на волонтерських засадах вирішила зробити на базі центру громадянського свобод, волонтерську премію, недержавну, негрошову, для того, щоб зробити таке раз на рік свято і подяки волонтерам. З кожним роком все більше і більше розширюється і номінантів стає”

Віталій Андрієць додає: “Я думаю, що я і моя команда робимо дійсно важливу справу і люди її оцінюють. І бачать і це говорить мені, що це дійсно важливо і треба бути в цьому дійсно посвяченому, тобто не зупинятися”.

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
реклама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ