реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Як інформують у департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, вже четвертий рік поспіль компанія CyberShark ініціює соціальний проєкт в Україні.  Призовий фонд  конкурсу складає 63 000 грн.

Участь у конкурсі безкоштовна. Взяти участь може будь-який студент, незважаючи на фаховий напрямок навчання.

3_1141

Мета даного конкурсу  – підвищення рівня фінансової грамотності української молоді.

У межах проекту “Scholarship в Україні” надається  три  окремих гранти. Три переможця отримають гранти по 15 000 грн кожний. Студенти, які посядуть друге  та третє місця отримають  грошові призи у 5000 грн та 1000 грн у відповідності з кожної номінації.

Ознайомитися з умовами, темами та зареєструватися для участі в конкурсі можна на сторінках проекту грантонадавачів:

І грант – https://maanimo.com/scholarship

ІІ грант – https://www.ukrstrahovanie.com.ua/student-grant

ІІІ грант – https://banker.ua/grant/

Студенту необхідно написати аналітичну статтю на одну із запропонованих тем організаторами та надіслати на поштову скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду для оцінки жюрі.

Як проходили попередні конкурси “Sсholarship в Україні” можна ознайомитися на сайті проекту  https://www.scholarship.in.ua.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100