Депутат Черкаської міськради, екс-секретар міськради Олександр Радуцький під час сьогоднішньої сесії вийшов на трибуну в окулярах. Він сказав, що це пов'язано з віковим погіршенням зору, інформує журналіст «Прочерку».


IMG_20191227_143136

Крім того, Олександр Романович подарував міському голові Анатолію Бондаренку іграшкові окуляри часів Помаранчевої революції, щоб краще бачити, які кошти в бюджеті міста можна зекономити. Анатолій Бондаренко з усмішкою прийняв цей подарунок.

Після цього пан Радуцький перейшов до викладання пропозицій щодо економії бюджетних коштів.

Основні пропозиції стосуються перерозподілу коштів комунального господарства на користь КП ЧЕЛУАШ.

реклама

Коментарі  

 
-2 #3 Саша 29.12.2019 01:45
радураааааааааа ааааа
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #2 ох 28.12.2019 00:42
а Радуцький боїться щоб його не забули - постійно випливає з фокусами де треба і не треба
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #1 Пригадую. 27.12.2019 17:38
Думаю що уже пора дарувати йому кайданки а не окуляри...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100